Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Retri Paladin için meslek tavsiyesi

SevimliEjderha

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşın isteği üzerine mining-jewelcraft açmıştım mining 230 oldu (ayrıca 230-300 nrde kasıcağımı sölerseniz çok sevinirim :)) (hordeyim)
jewelcraft 90 yaptım ama 2 gather mı kassam diye düşünüyorum şimdi,jewelcraft çok para yicek gibi ve iyi para kazandırır mı bilmiyorum.

Shattered Halls ta oynuyrm.
Sosyal ağlarda paylaş

Fulleyene kadar biraz para yer doğrudur. JC Leveling Guide diye arat googleda en ucuz ve en hızlı kasma yöntemini söyler zaten.

Kastıktan sonra gem yap-sat, ahye koy, mat getirsinler yap gibi işlemlerle para kazanabilirsin.

Bonus olarak da 3 tane Jewelcrafter'lara özel gem takabiliyorsun. 51 stamina, 39 str gibi gemler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

olm 80 ol sonra kasarsın meslek.

İnanma şu lafa. Eskiden böyleydi kabul. 60. level vardı zaten en tepeye vardıktan sonra herşeyi yapabiliyordun. Şimdi 80. level malzemelerini AH'den çekebilsen bile özellikle 60. ve 70. seviyede kullanılan malzemeleri bulucam diye bir tarafın çıkıyor. Haydi Outland'de uçabiliyorsun toplamak sorun olmuyor ama Azeroth delirtir. Zaten son 10 skill puanı için 400-440 arası harcadığından daha çok para harcaman olası. Git her yanı kaz maden biriktir bir alt karakterine yolla bankasında beklesinler. O zaman 80 olunca kasabilirsin. Öbür türlü piyasada bulunması zor madenleri toplayıp satan çakallar var. Çok şükür süper para kaldırıyorlar. Bunların büyük çoğunluğu tembellik edip JC-Engineering-Enchanting kasarken malzemelerini AH'den satın almış ve sonradan "Lan niye böyle para kazanmıyorum" diyen insanlar. Vakit alabiliyor ama güzel para bırakıyor bu ticaret. Önerilir :D (Peyy nerden nereye geldik)
Sosyal ağlarda paylaş

para mı? zaman mı? konusunun cevabıdır ayrıca bu

benim taktigim : çok hızlı şekilde lvl cap olup low lvl yerleri/item'ları daha kolay farmlamak. Mount trinket ları vs birsürü yardımcı item var bunun için ayrıca 80 oldugun için gank yeme olasılıgınıda ortadan kaldırır.

2. konu 80 olunca daily vs. yaparak cok rahat nakit para da kazanmış olursun bunlarla ah den düşük fiyatta buldugun malzemeleride çekersin bulamadıgını zorlanmadan farmlarsın sadece.

ve bir yandan item'lanmya başlamış olursun raid ler için.

biranevvel 80 olman en mantıklısı

zaten mining' i sileceksin bir müddet sonra, minimap' de gördügünü al gerisi için hiç ugrasma ..

ama enchant kassaydın lvl lerken dungeon lardan düşenleri need leyip disenchant yapmak süper kolay bir yol ben o şekilde kasmıştım 80 oldugumda enchant 400 dü, direk yüzüklere basmıştım mesela

ah'den enchant kasmak cok pahalı diger meslekler için gogo 80 :)
Sosyal ağlarda paylaş

VashTheStampede said:

Lorrotar said:

olm 80 ol sonra kasarsın meslek.

İnanma şu lafa. Eskiden böyleydi kabul. 60. level vardı zaten en tepeye vardıktan sonra herşeyi yapabiliyordun. Şimdi 80. level malzemelerini AH'den çekebilsen bile özellikle 60. ve 70. seviyede kullanılan malzemeleri bulucam diye bir tarafın çıkıyor. Haydi Outland'de uçabiliyorsun toplamak sorun olmuyor ama Azeroth delirtir. Zaten son 10 skill puanı için 400-440 arası harcadığından daha çok para harcaman olası. Git her yanı kaz maden biriktir bir alt karakterine yolla bankasında beklesinler. O zaman 80 olunca kasabilirsin. Öbür türlü piyasada bulunması zor madenleri toplayıp satan çakallar var. Çok şükür süper para kaldırıyorlar. Bunların büyük çoğunluğu tembellik edip JC-Engineering-Enchanting kasarken malzemelerini AH'den satın almış ve sonradan "Lan niye böyle para kazanmıyorum" diyen insanlar. Vakit alabiliyor ama güzel para bırakıyor bu ticaret. Önerilir :D (Peyy nerden nereye geldik)

abi ben adama 80 e kadar professionsız kas demedim ki,"kendini kasma meslek kasıcam diye" dedim.yolda gordugun madeni kaz gidip öyle maden farmlama yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...