Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aci tarihi fotograflar

unity100

Öne çıkan mesajlar

said:
lancelotdulac, 10 Ağustos 2004 00:28 tarihinde demiş ki:
Ben kıyaslama yapmıyorum.

yapiyorsun :

said:

NAZİ ler nasıl olabilecek en feci şeyleri yaptıysa bunları AMERİKA DA yapıyor modern devlet altında insanalra işkence ve ölüm sunuyor diyorum.Ben NAZİ ler sütten çıkmış ak kaşık demiyorumki allah hepsinin belasını versin diye zaten yıllardır söylendi.Artık geçmişte kaldı diyoruz yapacak birşeyimiz yok.Bugün ki Naziler daha önemli şu anda.

ikisi kiyas goturmez. ikisi ayni sey degil. olmadi, olamaz, olmayacak.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

hayir iste secim yapmamak diye birsey yok.

firin sana sen istesen de istemesen de geliyor. romen de olsan cingene de olsan yahudi de polonyali da macar da cekoslovak da hatta alman da olsan firin geliyor.

ama idam mangasi silide silililer icin gecerli, guantanamoda el kaide militanlarina gecerli hatta sscbde rejim muhaliflerine gecerli. idam mangasi senin istememene ragmen gelmiyor.

iste aradaki fark bu.

sen birini gorup digerini de ayni anliyorsun. ikisini de gorsen kiyaslama sorunun olmaz.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki var.

guneydoguda da kurunun yaninda yas adamlarin evleri de cok yandi burada.

ama mesele su ki hicbir turk pinochet tarafindan idam edilmedi ya da iskence gormedi. ne de hicbir cinli. ne de hicbir macar.

fakat agzima bile almak istemedigim diger mevzuda ..... neyse anladiniz siz.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama birinde sen kasıtlı icraat gerçekleştiriyorsun. Diğerinde sallamışın topunu gitmiş vurmuş askerini.Savaştır olur denir.Ama sen masum insanı yakarsan yıkarsan bu aynı şey olmuyor.

-----------------------------------

hah iste soyledigim de tam olarak bu.

kasit, icraatin niteligi, amaci, kotu icraat uzerinde israr ve devam, her biri bir sucun agirligini etkileyen faktorlerdir. hammurabi kanunlarindan bu yana boyle.

simdi bu sekilde bakarsak, kendisinden baska etnik gruplari yok etme olayindaki kasdin agirligi baska hicbir kasitta bulunamaz. ayni sekilde benim verip veristirdigim guruhun yaptigi nitelik kadar bilincli, ve gayretli ve detayli bir suc niteligi artirici oge daha once dunya tarihinde olmamistir. bu guruhun suc ogesi teskil eden canilik uzerindeki sogukkanli israri ve yaptiklarini bilincli olarak yapiyor olmalari, zaman uzerinden surekliligi de eklenince .....[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten ona bir lafı olan yoktur sanırım.Dünya tarihine kara bir leke olarak geçtiler.Ama bende şu an da Amerika gibi kendi isteklerini gerçekleştirmek isteyen bir başka Nazi vari ülke var.Onlarda can yakıyor, haksızlık yapıyor.Naziler kadar olamasalarda.Atom bombası konusuna hiç girmiyorum o Nazilerden dahi büyük bir kara lekedir.[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

iste malesef lancelo senin dusundugun gibi dusunmuyor herkes. yokmus o kara leke.

bu arada eger amerika nazivari olsaydi ilk atom bombasindan sonra 1 sene icerisinde japon irkini dunyadan silmekten hicbirsey alakoyamazdi amerikayi. bombayi naziler bulsa yapacaklari sey de o idi zaten. fark burada.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet o farka kesinlikle katılıyorum.Amerika bir atom bombası atıp bıraktı.Nazi lerde o imkan olsa 3-4-5 gider bu rakam.
Amerika'nın modern sömürgecilik olayı olmasa petrole bu kadar aç olmasalar iyi ülke güzel ülke ama ne yazıkki yönetimleri bu şekilde davranıyor.[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

Gene bir unity taraf tutumuyla karşı karşıyayız.Daha çok değil 6 ay önce bir kapı resmi gösterip bu gaz odalarının kapısıdır deyip kotarmıştın olayı.Böylesine kanıt niteliği taşımayan fotolar yerine biraz şunlara bakalım,

adamın yüzündeki korku ifadesi beni etkilemedi desem yanlış olur böylesine bir ırk düşmanlığı,vahşet.. bunu yapan bir amerikan askeri

vurun tekmeyi vurun o petroller zehir zıkkım olur inşallah,nazilere laf eden biraz şimdiki zamana baksın nazizimi,katliam görüşü gibi gösterip o görüşü geliştiren ülkelerin yaptıklarına baksın.

buna yorum yapmak istemiyorum unity'nin takdirine kalmış artık ne bahane bulur bilemeyeceğim.[signature][hline]|ugh! büyük beyaz zenci apache|
have no fear,vlad is here! -vlad
Hakan yarinki maçta forma giymeyecek.Çiplak oynayacak-Cmylmz
allah allah deyip geçer genç osman..

[Bu mesaj Apache tarafından 10 Ağustos 2004 02:07 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...