Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tek konu altında oyunlarım.

_mojo_

Öne çıkan mesajlar

alan yetkileleri ve üyelerin fikri üzerine oyunlarımı tek topic altına topluyorum.zaten biliyorsunuz oyunlarımı ama tek konu altında olmasında fayda var.
(oyunlar imzamda duruyor.)[signature][hline] Ekibimiz Team 18 Tarafından Hazırlanmış Oyunlar:

1945:Final Fronts ve Castle Battle buglar ve türkçeleştirme çalışmalırı dolayısıyla bakımda.
Pojo(Yeni)
Uzay-T36
sağ tuşa bas, hedefi farklı kaydet de, kaydet ve oyna.

[Bu mesaj _mojo_ tarafından 13 Ağustos 2004 11:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım nokta: nasıl hergün yeni bir oyun yapıyorsun? ya bir game creater kullanıyorsun (normal bişi tabi ki, laf söylemiyorum) ya da en azından grafikleri bi yerlerden buluyorsun. çünkü bu oyunları yazsan bile grafikleri bay zaman alır.[signature][hline]Mancınık: Web | Download
Mail:[email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar yeni değilki önceden beri vardı ben foruma üye değildim :).[signature][hline] Ekibimiz Team 18 Tarafından Hazırlanmış Oyunlar:

1945:Final Fronts ve Castle Battle buglar ve türkçeleştirme çalışmalırı dolayısıyla bakımda.
Pojo(Yeni)
Uzay-T36
sağ tuşa bas, hedefi farklı kaydet de, kaydet ve oyna.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw illaki bi Game emulator ı vardır bunun dur bakiyim oyunları indiriyim bulurum :) cünki coğu oyun programlarını denemiş adamım.Genesis 3d oyun motorundan tutun crystal 3d oyun motoruna kadar hepsini ellemişimdir.ama hiçbirinden bişey anlamadım :D[signature][hline]-hebele hebe hebe?
hebee bebehebehebe..
hebe be be?
-bee beee behebehebee.
hee hassie
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...