Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alıcam kesin ama biraz yardım...

fortinbras

Öne çıkan mesajlar

şimdi plaync den account aldım onun manage kısmına girmek gerekiyor galba anladığım kadarıyla şimdi oyunu alma aşamasına geldim ama burda kaldım çunku merak ettiğim bazı şeyler var şu an oyunun accountu için code alma sayfasındayım kart bilgilerimi yazdım bekliyorum ama şimdi ben yazlıktayım ve kuzenimin laptopu bu benim değil sonuçta ben şimdi alsam accountu istanbula 3-4 gun sonra doneceğim oyun suremden kaybedermiyim bu sureyi accountu active etmezsem ayrıca şimdi registration code u aldıktan sonra download ediliyor sanırım 850 mb gibi bişimiş şimdi ben bu download etmesen oyunu nasıl temin edebilirim benimle birisi istanbulda buluşup verebilir mi cd şeklinde çünkü download cable var ama gene 2 gun flm surer o sureden de kaybetmek istemiyorum ha sure kaybetme gibi bir olay yoksa bekleyebilirim de birileri beni bu konuda aydınlatırsa sevinirim sizden cevap bekliyorum purchase i yapmadan once...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

bir de amazon.com da subscription pass satıyorlar 28 dolara acaba bu nedir ama win 98/ME yazıyor yani xp kullanıyorum ben ordan kıllandım biraz bu dediğiniz adresten indireceğim zip dosyası 850 mb olan win xp uyumludur değil mi? ayrıca bu amazondaki olay nedir 28 dolara sadece account mu veriyorlar acaba?[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

okuduğum kadarıyla level sistemi var kaçıncı levela kadar yukseliyoruz en son bir de gorevler aynı rutin tekrarlardan ibaret gibi bir yorum yazılmış amazon.com da bu doğru mudur yani karakteri geliştirirken yapılan gorevler bi yerden sonra sıkıcılaşıyor mu acaba?[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 05 Ağustos 2004 19:00 tarihinde demiş ki:
ya ben de tam almaya karar verdim oyunu ama hiç pvp yok diyorsunuz yani ilerde de mi olmayacak olacaksa da ne kadar ilerde olacak ona gore alacağım... çunku beni de bayar pvm bir sure sonra...

Şimdi alıcak mısın almıcak mısın, karar verdin mi? Cevapları ona göre yazacağım. :-P

Oyundaki max. level şu an 50. Bunu arttırabilirler ya da böyle kalabilir. Emin olun 50 olmak, powerplayer diilseniz ve 24 saat oyun oynamıcaksanız çok zor.

Satınalma yöntemi topicinde bahsettiğim gibi birçok arkadaş oyunu satınaldı, bir problem yaşamadılar. Hatta aynı yerden Lineage2 yi de alabilirsiniz.

Şifreni aldıktan sonra, ben havaalanındayım, oyunu kopyalar verebilirim.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Paticikte açılmış olan City of Villains topici

Buradan inceleyebilirsin...

Edit: Bir topic daha var:

Bu da ikincisi

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 06 Ağustos 2004 13:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi sonuçta pure action, swgdeki geyiklerden bıktığım için geldim bu oyuna gayet de zevkli, arkadaşlık falan iyi baya, insanları tersleyen biriyle karşılaşmadım daha. npc kasmak bayabilir ama gerçekte süperkahramanları seviyosanız (sevmeyen yoktur heralde) farklı karakterlerin de gücünü merak edip kasabiliyorsunuz. yani oynanabilirliği yüksek. bide swg gibi solo group kasarak(ki solo group tabiri bizim aileden çıkmıştır "Xanadu")) oynayamıyorsunuz hep bi groupla oynamanız çok farklı zevkler tattırıyor. Eğlenmek istiyosanız bu oyunu oynayın diyorum. ki pekçok oyun editörü bu oyuna "mükemmel" demiş. (bkz.Burak Akmenek-Level ağustos sayısı)

[Bu mesaj CABALLOS tarafından 12 Ağustos 2004 18:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...