Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dc++

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu sene Sabancı ya başlıyorum, haliyle kazaa vs. yasak. Su sistem hakkında bilgilendirebilir misiniz beni ve bilmeyenleri acaba?

P.S. Hem internet e hem müzik e giriyordu ben de ortalarında yer aldığı için konu dışı na açtım :)[signature][hline]MSN = [email protected]
Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
All servers are equal, but Eclipse is more equal than the others.

Sosyal ağlarda paylaş

Hmm güzel açıklama, teşekkürler.
Üstüme gelmeyin, itiraf ediyorum arama yapmadım direk açtım ühühühühü.

Bu arada, bunun niye önlenemediğini bilen var mı? Bir cezası falan yok di mi?[signature][hline]MSN = [email protected]
Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
All servers are equal, but Eclipse is more equal than the others.

Sosyal ağlarda paylaş

neyse azda program soyliyim

dc++ degil bir kere revconnect denen seyi cekersen daha etkili, cunku dc sadece 1 adamdan cekiyor revconnect kaza gibi 10 adamdanda cekebiliyor

ben dun sabah dc++ kurdum, oglende emule kurdum eheh dc++ ya ufak seyler ve filmler icin basvuracaksin.. mesela radiohead yazacaksin ya sarki cekeceksin yada adamin butun radiohead klasorunu indireceksin.. ama uzun zaman aliyor.. oyun ve 800mb lik diskografyalar icinse emule iyi.. yani onun icinde bilgisayarin devamli acik kalmasi lazim, yoksa download 5-6 da tikiliyor. ama genede beklemek daha umut verici
Sosyal ağlarda paylaş

odtü'de yasak değil; çünkü hub yerleşke sınırları içinde.. 1gbit ağda da pek bir yük getirmediği için şu an için birşey demiyorlar ama yerleşke dışına diğer hublara bağlanmak yasak...

kullanılabilir diğer bir yöntem de mIRC den download..

ama en güzeli http-tunnel kullanmak ya da diğer üni den arkadaşlarla paylaşım işine girmek..[signature][hline]sadece ölüm ...
anlam bulur gözlerinde ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 12 Ağustos 2004 18:31 tarihinde demiş ki:
ben dun sabah dc++ kurdum, oglende emule kurdum eheh dc++ ya ufak seyler ve filmler icin basvuracaksin..

yok janıım, sadece küçük şeyler için değil her tipte dosya için uygun. revconnect kullanıyorsan, 25gb üstünde de paylaşım yaparsan kazaayı aratmıyor. misal 1100 kişi de doom3 image dosyaları var, revconnect sağolsun 256 adslyle 20-25 arası indirebiliyorum :)[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...