Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rockncoke(acil soru)

Bonus

Öne çıkan mesajlar

sad
pm'den cep telefonunu atarsan eger o saatte i$ ba$ında olmazsam gelir yardımcı olurum..
Ama $irketle konu$tugumda $ey demi$tiler..Bilmeyenler için yardımcı bi ekip olacak..
Fakat rockistanbulda da aynı $ey söylendi fakat yardım edenler sadece çadırı $uraya kurun buraya kurunla yetindi..yardım eden 2-3ki$i de genelde bayanlara yardım etti =)
ama dedigim gibi
eger o sırada i$im olmazsa yardımcı olurum seve seve..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 11 Ağustos 2004 21:07 tarihinde demiş ki:
50 Cent e izlemesem indirim yaparlar mı?

Gidersem bir Rasmus için bir de Mfö

ahahahha çok iyiydi ama 50 centte iyidir güzeldir o sırada tanımadığın herhangi bir karşı cinsle olmaya bak.
yani konseri izlerkene.[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...

[Bu mesaj Zerokull tarafından 11 Ağustos 2004 22:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu saydıgınız !muzik! gruplarına bakın nasıl bir ROCK konseri bu . hale bak yaa resmen muzik türüne metal yazmaları icin röportaj yapan dergiye para veren gruplara dondu bu iş. yok rak mak yalan işler bunnar.

barışarock[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

tmm saol bathory.
bi de bişi sorcam cadır goturmeyıp sadece uyku tulumu gotursek olur mu? Bende bi uyku tulumu war finlandiyaya gitmiştim soguk olur diye kutup uyku tulumu. su gecırmez paslanmaz :) super yanı sadece ona gırıp yatsam olmuo mu ? bi koşecikte arkadaşların cadırlarının yanında kıvrılsam :)[signature][hline]..yeah..
Sosyal ağlarda paylaş

50cent ve mfö aynı festivalde. Komedi ya.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

50 cent i izlemeyin kardesim o zaman o sirada
baska bi yerde olun
arkadaslarinizla sahilde oturun bok yiyin bi yerde

herkesin muzik zevkine hitap eden bi festival yapmaya calismislar, zxaten metalcileri doyurucak ii tane festival gecti burdan

Pain of Salvation, Queensryche, Anathema (ki unune bakinca Anathema ilk ikisinden cok daha faza bi izleyici kitlesine sahipti festivalde, daha iyiydi demiyorum) gibi gruplar geldi gecti
simdi diger insanlarin eglenmek haklari

rock da artik muzik turu olmaktan cikan bir kelime, sallamakdan meydana gelen anlami iste, cok cilgin olacaz eglencez ehrkez coca cola icecek paraciklargelicek mantigi

begenmiyorsaniz gitmezsiniz, sanki hezarfen havaalanindan sizin eve zorunu izletiyolar dinletiyolar ya[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...