Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inciden 4. yıldız

Magnum

Öne çıkan mesajlar

abi çok rahatsızsanız bakmayın hiç başlıklarımıza ya. Ben her iki sözlükte de yazarlık yapıyorum ve hiç kıyaslama yapmadım.

"İnci çok reröre, ekşi ftw!" diyeceğinize, yada kıyaslama yapacağınıza, veyahut "inci çok tırt yea" diyeceğinize yazmayın bizim hakkımızda bişey arkadaş. eğleniyoruz, mutluyuz orada biz.

ihtiyacımız yok aslında takdire yada yergiye. Seviyoruz bu hali ve bu hâl devam edecek. siz sevseniz de, sevmeseniz de.

İster liseli piçler diyin, ister elleri pantolonlarının altında diyin. biz seviyoruz o ortamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

CthuLhu said:

ilk 3 yıldız neymiş?

ekşi sözlük, twitter, okan bayülgen şimdide facebook.

Okan da inciyle testis geçti o gece ama bunlar nedense orgazm oldular aa okan'ın programında inci .ker dedik oley diye.

Rahatsız olmamız küfürsüz mesaj görülmeyen seviyesi mutlak sıfır derecesinde olan bir yerin burada bu kadar reklam yapılması. Takdire ihtiyacınız yoksa burada aa inci bunu yaptı, inci .ker, inci şöyle süper ahaha şuna buna inci ziyareti diye konu açmayın. Çünkü takdirinize ilginize ihtiyacımız yok diyen bir gruptan böyle bir yığın başlık açıp attention whoreluk görmek komik oluyor. Komikliğini geçtim çok rahatsız edici. Bu kadar insan tepkiliyse vardır bir sebebi, seviyesizliği sebebiyle pandoranın kutusu gibi olmalı inci. Kendi içinde ne yaparlarsa yapsınlar da buralara getirmesinler leş muhabbetlerini. Sonuçta merak ediyor olsak inciye de bakarız, bunu becerebiliriz yani..
Sosyal ağlarda paylaş

ahah hakkaten last.fm'de çok malzeme var

şarkıcı isimlerini değiştirmekten tut etiketlemeye kadar

hani öyle bir saldırsalar ki radyoya rock yazınca bizim ismail yk'lar ciguliler felan çıksa tüm dünyada
ehehehe

bu arada bence okanın yıldız olarak yazılması diğer 3'ünü ufaltmış oluyor
bi nane yoktu yani okanda
ama twitter ekşi facebook felan başarılılar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Okan da inciyle testis geçti o gece ama bunlar nedense orgazm oldular aa okan'ın programında inci .ker dedik oley diye.

Rahatsız olmamız küfürsüz mesaj görülmeyen seviyesi mutlak sıfır derecesinde olan bir yerin burada bu kadar reklam yapılması. Takdire ihtiyacınız yoksa burada aa inci bunu yaptı, inci .ker, inci şöyle süper ahaha şuna buna inci ziyareti diye konu açmayın. Çünkü takdirinize ilginize ihtiyacımız yok diyen bir gruptan böyle bir yığın başlık açıp attention whoreluk görmek komik oluyor. Komikliğini geçtim çok rahatsız edici. Bu kadar insan tepkiliyse vardır bir sebebi, seviyesizliği sebebiyle pandoranın kutusu gibi olmalı inci. Kendi içinde ne yaparlarsa yapsınlar da buralara getirmesinler leş muhabbetlerini. Sonuçta merak ediyor olsak inciye de bakarız, bunu becerebiliriz yani..

Sevgili zeplin, yine marjinal olmayı seçtiğin için sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum öncelikle.

Sonralıkla; ben burada hiç inci reklamı yapmadığımı (hatta sözlük reklamı diyip genele alayım söylediklerimi), hatta bir çok inci yazarının burada başlık açan gruptan olmadığını çok iyi biliyorum. başlık açanlar genelde siteyi ziyaret eden insanlar. Sen nerden biliyorsun da bizim başlık açtığımızı da hemen yaftalıyorsun bizleri ?

IP check mi yaptın başlık açanlarla inci yazarlarını? Hayır.

Bak yine senin silahını kullanıyorum:

Çok rahatsız oluyorsan girmezsin, yazmazsın, görmezden gelirsin başlıkları olur biter. ha çok mu yazmak istedin, yaz elbette. sonuçta senin de dediğin gibi "burası pablik bi ortam sana mı sorcam baba yea". Ama konuya girip, okuyup, değerlendirip, öğrenip de buraya rahatsız olduğunu da yazıyosan sen çoktan dövüşe hazırsın demektir. o yüzden yumruk yedim demeyeceksin. Dersen o zaman bende bizim rahatsız olduğumuz konulara yazmayın diye gelirim bir süre sonra, bi süre sonra da başkaları gelir.

Herkes istediğini yapmakta özgür bir şekilde.

Hayatın kuralları var.
forumların kuralları var.
sitelerin kuralları var.
ama sen bunları koyanlardan birisi değilsin maalesef. ve bu yüzdendir ki söylediklerin hakikaten havada kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

E tamam da rahatsız olmak ve bunu belirtmek hakkım.

Ayrıca incide yazar olduğunu bildiğim ve burada inci konuları açanlar da var, bilmeden sallamıyorum yani :)

Sadece konular da değil ayrıca, inci ağzını burada da yayıyorlar. @23 adam haklı falan bunlar ne abi patinin de kendine ait bir kültürü var, başlığı bile var sdfsdf Gelip kimse bunu değiştirmeye kalkmasın iğrenç yeniyetme özenti sitesinin lamer kültürüyle

Ayrıca marjinal olan inci bariz, marjinal olmaya kasan da inci hatta =)
Sosyal ağlarda paylaş

elbette hakkın, belirt tabii ki de. Zaten insan rahatsız olduğu şeyi söylemezse nasıl insan olur değil mi ?

Ayrıca buraya inci kültürünü getiren adamlara gidip çatacaksın çatacaksın. Yanlış adamla iş yapıyorsun bunu bilmeni isterim.

said:
iğrenç yeniyetme özenti sitesinin lamer kültürüyle

işte burada duracaksın, herkes kendinden sorumlu olduğu için kimseye yeniyetme demeye hakkın yoktur, olamaz da. Eğer öyle dersen aynı şekilde karşılık görürsün. Bu bir kuraldır.

İnci marjinal olmaya kasmıyor bence. daha önce yaptıklarını yapan kimse görmedim ben. demekki marjinal değil, orijinal oluyor yaptıklarıyla.

o yüzden; klavyenin tuşlarına basarken herkesin senden düşük IQ'ya sahip olduğu ön yargını kırmalısın bence
Sosyal ağlarda paylaş

E yeniyetmeler? Kurulalı ne kadar zaman oldu?

Marjinal orjinal olmayan mı demek? Yoksa herkesten farklı olmaya çalışan/olan mı demek? Yanlış biliyorsam geri alırım o lafı yani. Geri kalanların arkasındayım. Orjinal değiller, 4chan özentisiler. Bu bariz bir şey..

Ha bi de sorunum senle değil zaten, sen böyle yapıyosun da demedim. Sen rahatsız olmuşsun inci karşıtı konuşanlardan, ondan sana cevap gibi oldu
Sosyal ağlarda paylaş

eğlenin nan işte..

sana değil de geyiğim "okan abi, sen fög di sistım" derdin diye yapılan geyiği de ciddiymiş gibi görüp hayat tarzı, anarşik oluşum adledenlere..

yoksa fayt the pavır tabii..
http://www.youtube.com/watch?v=8PaoLy7PHwk

our freedom of speech is freedom or death
we got to fight the powers that be

lemmi hiyır yu sey..
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

hah, işte dasaaa ve Ardeth anladı beni az buçuk.

abi ne kültürü arıyosunuz ki. okuyun eğlenin sadece o sitede. o kadar. başka bişey beklemenin bi alemi yok bence buradan. Şahin K. nasıl sadece Şahin K, burası da sadece inci olarak bakılmalıdır.

Kültür aramıyoruz da kültür kelimesinin pek çok anlamı var sonuçta. Adam haklı beyler iğrenç bir meme oldu mesela, @nik yazılır patide, @entry no sözlük kültürünün çıkardığı bir şeydir ki ekşide de genelde nike @ görüyorum ben yada direk entry numarası kopyalanıyor. inci kültürü var. Apaçi kültürü de var mesela. Kültür derken bunu anlatmaya çalışıyorum. Girin eğlenin tabi, ben de bazı ziyretlere çok gülüyorum, ama patide @1 dam haklı falan yazılması hiç hoş durmuyo, gereksiz bir özentilik bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...