Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teklif Öncesi Hazırlık Günü...(a.k.a acayip heyecanlıyım)

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

Abi bir kere erkeklere bir bakalım:
Hiç bir erkek evlenmeden yatmayacağım dememiştir benim tanıdığım hatta şöyle bir olay vardır bütün erkekler "kız arkadaşlarımın hepsi versin de, karım bakire olsun" der (forumda da bugünlerde kullanılmıştı bu söz sanırım?) yani o kadar egoistiz ki, veren kadına evlenmeden verilir mi ahlaksız diytoruz, her kız arkadaşımız vermezse geri kafalı diyoruz, kendimiz de 16 yaş öncesi milli olmak istiyoruz.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 05 May 2003 23:16 tarihinde demiş ki:
said:
Sly-One, 05 May 2003 23:11 tarihinde demiş ki:
erkekler kadar da basit canlılar yok eheh hepsi aynı ulan.
hepsi "hübele aa kız" modunda.

euhehuueeh oyle bi soylemissinki seni goren...
aahah bu mesaj arada kaynamasın :) herkes görsün ehuehu[hline]
Uçan Sam demiş ki:
*eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
*hentai bile oynardı eskiden :)
*süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

eheh
hayır
biliorum beni içten parçalayıp yönetmeye çalışıosunu hayııır buna izin weremem hehe teker teker gelin :)
yalnız adam için dost 3. kişidir demiş şimdi adını telaffuz edemediim bi yazarımız.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 05 May 2003 23:28 tarihinde demiş ki:
eheh
hayır
biliorum beni içten parçalayıp yönetmeye çalışıosunu hayııır buna izin weremem hehe teker teker gelin :)
yalnız adam için dost 3. kişidir demiş şimdi adını telaffuz edemediim bi yazarımız.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Eğer ölüm kapısı serisindense Margaret Weis'dir dicem =)
Çok severek okuduğum bir seriydi o da koskoca DL'i yarıda kesip 7 kitap onu okumuştum.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş da çıkma teklif ederken yanında mı götürsün o seriyi yani ?

said:
Antimodes52, 05 May 2003 23:31 tarihinde demiş ki:
said:
eheh
hayır
yalnız adam için dost 3. kişidir demiş şimdi adını telaffuz edemediim bi yazarımız.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Çok severek okuduğum bir seriydi o da koskoca DL'i yarıda kesip 7 kitap onu okumuştum.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
[hline][i]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 05 May 2003 23:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 05 May 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
Arkadaş da çıkma teklif ederken yanında mı götürsün o seriyi yani ?

said:
Antimodes52, 05 May 2003 23:31 tarihinde demiş ki:
said:
eheh
hayır
yalnız adam için dost 3. kişidir demiş şimdi adını telaffuz edemediim bi yazarımız.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

[hline][i]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 05 May 2003 23:33 tarihinde değiştirilmiştir]

Pardon haklısın konu biraz sapmış =)
Ne yapayım geyiğe kaptırınca unutuyoruz.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

okudukça kopuyorum bilgide alıyorum niehhehehe deli geyik dönmüş yine 2 dk bişey bakmaya gittim :D
teşekkürler herkeslere

ay.......koptum ya :D[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

hata kizlarda da var, cok pasiftiler gecmis kusaklar, osmanlidan kalma pasif kadin anlayisini yine de bir sekilde kabullenmislerdi. anca simdi yeni kusaklar modern, aktif bir disi imajina uygun hareket edebiliyor. bir de 90 lardan sonra basladi ancak toplumun kiz erkek iliskilerine daha rahat bakisi. hatta 90larin ortasindan. ondan once antalyada en modern ailelerde dahi biraz muhafazakar bir anlayis vardi ornegin. tabi izmirde istanbulda durum nasildi bilemem. ah izmir.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
general83, 06 May 2003 01:31 tarihinde demiş ki:
ben onu bunu bilmem de
şu kız peşinde koşmaya harcadığımız enerjiyi
toplum olarak topluca hayırlı bir işe yatırsaydık
şimdiye değil aya, samanyolunun taaaaaa göbeğine bayrak dikmiştik şerefsizim[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

şerefsiz generalim! :P[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 06 May 2003 10:40 tarihinde demiş ki:
Sizin tapılacak gibi gördüğünüz kız bir bakıyorsunuz çok basit biriymiş.

Kızlar garip, kimi melek gibi oluyor, kimi çok basit. Gerçi ne olursa olsun peşlerine takmayı biliyorlar erkekleri o ayrı.

yaw zaten ikizler gelmişti bu sene hiç aşık filan olmamıştım birden aşık olduk şimdi bişi anlamadım hakkaten benide peşlerine mi taktılar lem yoksa:D
Sosyal ağlarda paylaş

Mesajım yanlış yorumlanmış ya. Dengesizler dedim ben o da süper karmaşıklar DNA yapıları farklı falan demek değil. Hatta karışık bile değiller. Tek sorun bir gün bir şey diyorlar ertesi gün dedikleri hiç uyuşmuyor, ne istediklerini bilmiyorlar, bilseler de dile getiremiyorlar. Hep kararsızlar. O yüzden hiç bir zaman bir kadını tanırım demeyin çok değişken oluyor karakterleri.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...