Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydu net Yeni tarifeler

ajmet

Öne çıkan mesajlar

turksat tecrubesi genel olarak sirket odakli degil de, bolge ve o bolgeye bakan cozum ortagiyla alakali.

kimi yer cok yogun oluyor, havuz yogunlugundan yavaslamalar yasaniyor. kimi yer de cozum ortagi servis bi turlu snr tutturamiyor, kimi yerde cok fazla kacak kablo tv oluyor, onlar yuklenince senin net gidiyor vs.

ben ilk baglattigim ay her hafta problem yasadim, etrafda 3 blok kacak ktv kullaniyormus, bir turlu hattaki gurultu problemi cozulemedi. sikayet ettim kacak kullan hatlar temizlendi, binada kutular degistirilip kilitlendi. yaklasik 8-9 aydir ayni ip ile kesintisiz netim. genelde de %110 civari bi throughput um var hem ul hem dl olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

maxigenous said:

Sağımızdaki solumuzdaki apartmanda kutusu olup da bizim apartmana kutu koymak için 300 Euro para isteyen kabloya geçmek mi ?

Kalsın..

yok canım ! benımde sagımdakı apartmanda vardı kablo bızde yoktu telefonda bı dunya konusma ıle 'baglanıcam ınternet alıcam felan fılan deyıp kablo yu cektırdım olede baglanmadım'

hatda yukarda yazdım basvurdum dıe sonra vazgectım telefonda konusurken kutu yok sız baglayın alırım modem dıyınce kadında bısı demedı para felan ıstememelerı lazım
Sosyal ağlarda paylaş

300 euro ya da apartmanın %40'ının dilekçeyle başvuru yapmasını istediler. Kastım komşulara anlatıp dilekçe topladım hatta aylık kablo tv ücretini de verecektim bir komşunun. Faks çektik istedikleri gibi tekrar bildirdik falan hiçbir hareket gelmedi Turksat tarafından. Gidip tekrar sordum bizim dilekçe vesaire vardı diye yine 300 euro dediler. Eeeh dedim bıraktım. Olay budur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bunun nesin hesaplı günlerdir evirip çevirip bakıyorum ama yok hesaplı gelmiyor bir türlü arkadaşımla aynı yerde oturuyoruz onun 8mbite kadar ttneti var 50TL veriyor he 15gb dalgası var ama 6 aydır hiç düşmediki zaten her ay en az 100gb dl yapıyor. Hız olarakta 8mbiti sonuna kadar kullanabiliyor eğer sitede de yoğunluk yoksa. Bende uydunet var ama 39TL öderken 70e çıkıcak ve hızım 5mbit olabilirse olacak illaki olacaktır bugüne kadar hiç hızda düşüklük yaşamadım ama mantıklı bir kampanya gibi gelmiyor bana gözden kaçırdığım birşeymi var acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Aklımı çeldiniz geçmeyi düşündüm ama bu kadar da olmaz...

Neymiş;

Kablosuz uydunet uyumlu modem 190+- TL
Bağlantı ücreti 30 TL
KabloTV kablo bağlantı ücreti 30 TL
Kurulum bedeli ??
69TL 5mbit'e kadar bilmemne...

Total 319+ TL başlangıç ücreti... Olmaz böyle kampanya yapılmadan...

Bilgiler Uydunet müşteri hizmetleri: Süleyman XXXXX...

Adamın soyadını vermeyeyim şimdi. Ayıp olmasın :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kablonet e üye olmak için kabloTv aboneliği şart mı ? Kampanyalara baktım KTV ile beraber ittiriyorlar sanki hep. Öyle olmasa kesin geçerdim diye düşünüyorum

Edit : Docsis 2 vs Docsis 3 farkı nedir ? Daha doğrusu 3-5 Mbit bişey bağlıcaklar altı üstü , hangi teknolojide olduğumuz fark eder mi ? Sanki 50 Mbit vericekler de !!
Sosyal ağlarda paylaş

10 Mbit almayı düşünüyorum . 3 ay DSL im kaldı sözleşme bitimine , o bitince kablo net düşünüyorum. 10 Mbit için Docsis 2.0 yeter mi ? Gerçi ilerde hızlanır ve fiyatlar düşer belki hız arttırırız. Ne tavsiye edersiniz ?

Kaç liraya Docsis 3.0 destekleyen birşey bulunabilir , ikinci el falan da olur ? Wireless olursa daha iyi olur.

Bu arada Ist / Bahçelievler deyim , 10 Mbit alsam verimli kullanabilir miyim , var mı bu tarafta abone olanlar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...