Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Fuji s9500 SLR-like

Felix

Öne çıkan mesajlar

Çok temiz durumdadır.. Objektifi dahil hiçbiyerinde çizik, soyulma vs yoktur..Hiçbir yazısı silinmemiştir.. Tamir vb görmemiştir içi açılmamıştır.. Sürekli ev ortamında kullanılmıştır..
35mm makinama lens alacağım için satıyorum..

Belli başlı özellikleri:
28-300mm
f:2.8
9 Megapixel
1cm Macro çekim yapabilme

Kutusu, faturası, cdsi herşeyi vardır..
GP 2700 piller ve şarj aleti
Lowepro TLZ Mini Siyah Topload çanta
1gb Fuji XD hafıza kartı yanında verilecektir.
Fiyat 600 TL

Garantisi bitmiştir malesef.. Yalçınlardan alınmıştır..
Toplam 3817 fotograf çekilmiştir..

İlgilenenler için msn adresim: [email protected]
İstanbul'da elden teslim tercihimdir.

Makina ile ilgili bilgilere ve özelliklerine aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz..
http://www.letsgodigital.org/tr/news/articles/story_5201.html
http://www.letsgodigital.org/tr/news/articles/story_4893.html
http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/1006/show.html

temsili fotoğraf

Sosyal ağlarda paylaş

Kutu İçeriği

-Makina
-xD Picture Card: Kutu içinden 16MB'lık kart çıkıyor, ben ayrıca faturada da görebileceğiniz gibi kendim aldığım, 1GB Fuji xd Card'ı da veriyorum..
-4 adet alkalin pil yerine 4adet GP 2700 pil ve şarj aleti.
-Makina askısı
-USB Kablosu
-A/V Kablosu
-Lens Kapağı
-Lens Kapağı İpi
-Parasoley
-CD-ROM

Göreceğiniz gibi kutu içeriği tamamen eksiksizdir..
Ayrıca Türkçe ve ingilizce iki adet kullanma kılavuzu da kutudadır..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
gittigidiyor.com yada sahibinden.com gibi sitelerden bakarsanız zaten ürünün fiyatı 700-550 tl arasında değişmektedir. Tabi 700tl banakalırsa uçuk bi rakam.. Ortalama 600 diye düşünmüştüm.. Fiyat düşük değil normal, hani "aman bu cok ucuz kesin bi bok vardır" gibi bi durum yok araştırabilirsiniz diğer Fuji s9500 fiyatlarını..

Benim aksesuarlar ile beraber fiyatı aşağığa çekmemdeki sebep, makinayı istanbul içi elden satmak istememdir.. Ve kullanmadığım için makinayı fiyat 50tl oynamış çok önemli değil, önemli olan makinayı elimden çıkartmak benim için.. Yoksa gittigidiyorda 550ye hemen satabileceğim durumda bi makina..

slr-like makinaların slr'dan farkı objektiflerinin sökülmemesidir. ki zaten 28-300mm 1:2.8 f değerinde ve fotoğrafa giriş seviyesi bi makinadır.. Amatör olarak fotoğrafa ilgi duyan kişilerin fotoğrafı öğrenip, geliştirebileceği bi makinadır.. Koyduğum linklerden de makinanin aldığı ödülleri vb gibi şeyleri görebilirsiniz..

Ayrıca pbase.com yada fotokritik.com dpreview.com vb gibi sitelerden makina ile çekilmiş fotoğrafa göz atabilirsiniz..

Kısaca, amatör olarak fotoğrafa ilgi duyan arkadaşlar için all in one bi makina ayrıca ihtiyaç duyulan tüm aksesuarlar ile birlikte ve temiz/çok az kullanılmış..
Bu arada fotoğraf çeken arkadaşlar bilirler, bi proje için yada bi gezide vs. günde 700 800 fotoğraf çekildiği olur.. Bu sene sadece F1'in tek günü kız arkadaşımın kompakt makinasıyla 1000i aşkın fotoğraf çektik, böyle düşünün yani 3800 fotoğraf çekilmiş bi makina çok yeni sayılır :)

Eğer başka sorunlar sorular var ise msn ekleyebilir yada telefon ile görüşebiliriz herkes ile telefon numaram 533 779 07 80 ayrıca kadıköy yakınlarına uğrayan olur ise makinayı görüp inceleyebilir, almak zorunda değilsiniz :))
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...