Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu anki buglar

narsor

Öne çıkan mesajlar

işte evet ancak ilk atış için anlamlı, ama arkadan adama yaklaşıp 100 koymak peşine kılıca geçip kesmek gayet mantıklı bir taktik gibi duruyor. 105 dmg yiyince kacamaz zaten, zafer kacınınılmaz :) Ben eve donunce deneyelim su isi, keselim milleti red olalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki buglar bayagi bir duzelmis halde, şu anki en büyük problemler
-dungeonlarda mobların duvar içine kaçmaları, o yüzden açık alanda takılıyoruz.
-UI halen çok sade.
-NPC AI eski haline gore cok daha iyi ama halen zayıf, öyle karmaşık ve özel skiller beklemeyin, direk kafadan giriyosunuz moblara.
-Adamlar exploiterları server loglarından takip edip banlayıp duruyolar, artık gercekten dogru mu bilmiyorum ama ben aimbot, speedhack tarzı bişey kullanana rastlamadım henüz

Oyunun kalanı bile oldukça sağlam, dövüş vs için oldukça iyi değişiklikler var. Magelerin durumu kötü, archerlar oldukça avantajlı şu an (ya da ben counter edecek taktik bulamadım henüz)

Durum özeti budur
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

-Adamlar exploiterları server loglarından takip edip banlayıp duruyolar, artık gercekten dogru mu bilmiyorum ama ben aimbot, speedhack tarzı bişey kullanana rastlamadım henüz

dedin de, yapan zaten belli etmez ki. ornegin godly. ama banladilar gerci betadaki uzuuuun tolerans sonunda. gerci adam baska nickle gelmistir.
Sosyal ağlarda paylaş

godly hack tarzi degil exploit tarzi yaklasan bi olaydi benim gordugum kadariyla, oyunda bugli ne varsa sonuna kadar kullanan bi adamdi. Ama evet sonucta 1 ay olmadan banlandi adam. Soyle dusun, edindigi skiller, isim, malzemeler gitti. Yine para odeyecek ve exploitlerse yine banlanacak buyuk ihtimalle. 3 kere banlense yeter adama, bi daha gelmez :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...