Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir erkeğin sizinle ilgilenmesi için ne yaparsınız?

general83

Öne çıkan mesajlar

Iyi de o aynı zamanda sinir bozucu bir durumdur ciddi bir ortamdaysanız. Benim sinirimi bozar açıkçası, özellikle iş güçse konu, yani ne konsantrasyon kalır ne birşey.
Tamam maymun değilim hebele hübele demiyorum hemen ama yani ister istemez bir konudan kayma yaşıyorum =]

said:
unity100, 06 May 2003 17:00 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 06 May 2003 16:22 tarihinde demiş ki:
...

temas ederek konusma her erkegi zivanadan cikartir. irade birakmaz adamda.
Sosyal ağlarda paylaş

temas ederek konuşan kızlardan hiç haz etmem... direk itesim gelir...

bide kız arkadaşın bilgisayardan anlaması bazen sefillik yaratabiliyor... bilgisayarımdan kız arkadaşımın gönderdiği dosyalardan çıkan trojanları temizlediğim günleri hatırlarım valla... :)
Sosyal ağlarda paylaş

paket güzel olucakki içini açınca hayal kırıklığı yaşasan bile 'en azından paket güzeldi' diyebilesin

ilk kalçaya bakarım bir bayanda, ikincil suratına bakarım, üç ne giydiğine bakarım, dört göğüslere bakarım

tamam öküz diyebilir bayanlar, hatta nefrette edebilirler böyle seçmece karpuz seçer gibi yaptığımdan ama paketin güzel olması yeter[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
general83, 06 May 2003 22:47 tarihinde demiş ki:
gay değilim
bayan da değilim
ama bay da değilim :P[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

zuhahahahhh =]
ben kız olsam herhalde çok fırlama bi tip olurdum. rezil olmak pahasına gider ondan hoşlandığımı direk sölerdim..[hline]orduma katılın gücünüze güç katın >> >push here<
...........................................................
Hä¥ättä Hër ZäMäñ MùtLùLùğùñ Dørùğùñdä GüLüñmëz,
ßäzëñ §ırF Hä¥ätä GıCıKLıK øL§ùñ dÎë ùÇùRùmùñ Këñärıñdä bÎLë §ıRıtäcäk§ıñ!!
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 May 2003 23:01 tarihinde demiş ki:
paket güzel olucakki içini açınca hayal kırıklığı yaşasan bile 'en azından paket güzeldi' diyebilesin

ilk kalçaya bakarım bir bayanda, ikincil suratına bakarım, üç ne giydiğine bakarım, dört göğüslere bakarım

tamam öküz diyebilir bayanlar, hatta nefrette edebilirler böyle seçmece karpuz seçer gibi yaptığımdan ama paketin güzel olması yeter[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

abi şu kadınlar arasında birlik ve dayanışma için açtığım başlığı da kahveye çevirdiniz ya
helal olsun ne diyim[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

hayatın gerçekleri neden 'kahve' olarak adlandırılıyorki ?

yani bu bir gerçek

çoğu kişi dış görünüşe önem verir her nekadar vermediğini söylese bile

kahve muhabbeti olayı değil çünkü bayanlar, erkeklerden daha çok dış görünüşe önem verir[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Sen ve senin gibiler bakar. Kamuoyu yoklaması mı yaptın nedir. Çözemen.

said:
Mephisto_, 08 May 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
hayatın gerçekleri neden 'kahve' olarak adlandırılıyorki ?

yani bu bir gerçek

çoğu kişi dış görünüşe önem verir her nekadar vermediğini söylese bile

kahve muhabbeti olayı değil çünkü bayanlar, erkeklerden daha çok dış görünüşe önem verir[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...