Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oğlan çocugu

dunno

Öne çıkan mesajlar

bi süre once topic acmıstım, oglana-eski sevgilisinden- gelen maili kopyalamıstım size.
boynuzu yemişsin demiştiniz.
cocuk hala inkar ediyordu.

well here are the results:

ben hic bisey yapmadım hala.
cocuk bana "üzgün gozukuyorsun" diyip yakın fln davranmaya calıstı bi ara. sonra bi ara yine tartıstık, sonra yemege gittik, sonra "konusmayı ertelerdigimmiz seyleri ne zman konusucak" dedim. sinavlar bitince dedik. sinavlarım cuma bitti.
cumartesi gorustuk. (cuma aksam baska arkadaslarımla dısardaydık cok gec uyuduk) cumartesi, oglanın dizinde uyuya kaldım. beni uyurken öptü. (tam da uyumamışım demek ki-cakal*) sonra bugun dedik ki konusalim. sonra carsamba konusmak icin sozlestik. bakalım ne olucak

ben yabancıyla bikac kez msnde konustum. yazın onu gorecegim 1 hafta.
bi yandan da "yabancıyla takılsak, sevgili olsak, hep avrupayı gezsek, sarısın sarısın cocuklarımız olsa" gibi sacma hayaller de kuruyorum=)
oglan cocugunu da seviyorum gbi
oglan bana bugun "aseksüel olma ihtimalimi düsünüyorum ciddi ciddi" dedi
Sosyal ağlarda paylaş

yemekte:
inanamazsınız ama TOPİK diye bisey yedik!
boyle cok ozel bi mezeymiş. ilk defa yedim ben de. patates, tarçık marçın saçma bişeyler vardı.
geri kalanı klasik. meze, balık, rakı=)

gecen gün de pizzacıya gittik-p hot fln diil ama. boston pizzacısıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

dunno said:

yabancı da seksi bi cocuk ya.
karakteri çekici gelmiyo çok. kolay lokma gibi geldigi icin pek sallamıyorum acıkcası.
ama tüpü gayet iyi salında.

bi de cok uzak ya. ogrenci adama zor oluyor ulkeler arası buluşmalar vs.

sıralı sistemdir onun tüp. bizim yerlilerde olmuyor. gerçi patinajdaki arkadaşlar daha iyi bilir.

pancar motoru gibidir o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...