Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pisicik

=)

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Penthesilea said:

oha mukemmel bi kedi.

iran'in yuzunu sevmiyorum ben hic, bununki cok cok guzel.

normalde iran kedilerinin yüzleri inanılmaz tatlı bence, böyle insan onlara baktıkça gülümsüyor hatta dayanamayıp mıncırası geliyor. burada resimini paylaştıkları kedinin yüzü cidden çok farklı, iran kedilerinden çok daha değişik duruyor. çok tatlıı :)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

aslında en iyisi şempanze lan.. evi de korur hem..

ahuauh buna çok güldüm :D

İran kedisi çok seviyorsanız, iran kedisine benzer suratı olan bi kız arkadaşım var istiyosanız tanıştırayım sdfsd :D

Bu arada @=), kedin gerçekten güzelmiş, normalde kedi sevmem ama bunun tipini çok sevdim.
Sosyal ağlarda paylaş

=) said:

ne o zaman bunun cinsi kimse söyleyemedi ya :D bilelimde iran diye gezmeyelim

İran + Çinçila karışımı. Aynısı bende var, babası irandı, annesi çinçila.

Sonuç:
http://a.imageshack.us/img839/6594/imag0063s.jpg
http://a.imageshack.us/img844/2387/imag0024s.jpg

10 aylık, 4.4kg, erkek. Gözleri senin ki gibiydi sonra gündüzleri sarımsı oldu geceleri de gri. :)
Bunlar tüyleri uzunken ki fotoları, Mayısta kestirmiştim tüylerini, 2 hafta bunalıma girdi sonra düzeldi. Eski haline 1 ay içinde fln gelir gibime geliyor.
Bizim evde bir de Golden kuçu var, o hep yalıyodu PAFiyi o yüzden tüyleri hep boğum boğum oluyordu derisine yakın yerlerde, hemde her gün taramama rağmen fln. O yüzden kestirdim. İyi oldu bence.
Haa bu arada kulaklarını kontrol et, sese tepki veriyormu diye, yaygın bir söylenti var bu cinslerin %80-90ı sağır oluyor diye. Benimki PAFi Mama diyince koşa koşa geliyor, ismini söyleyince dönüp bakıyor, tepki veriyor. :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

yeni resim geldi doğruymuş cinsi çinçila ve iran kedisi karışımıymış...bu aralar çok aşırı uyuyor gündüzleri geceleride hep ayakta bunu nasıl düzenleyebilirim ? sürekli dürtüyorum gündüzleri ama buseferde bunalıma giriyor kaçıp saklanıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kediler gece ayık olup, avlanma dürtüleri depreşir, o yüzden elleşme fazla :). Gündüzleri benimki de sürekli uyuyor, özellikle karanlık yerlerde. Hatta evde kimse olmasın 24h uyuyacak nerdeyse. Bizimkilerin yapısından normalden fazla uyuyorlar o yüzden fazla elleşme, bol bol uyurken fotosunu çek, çok komik oluyorlar :D. Geceleri de tutabilene aşk olsun, saatlerce oynuyor takır tukur sonra geliyor yatağıma 2.80 uzanıp yatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...