Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Limp Bizkit'e neler oldu!!

Reorx_Megalith

Öne çıkan mesajlar

Zaten ben Limp Bizkiti asi takıldığı için sevmiştim.Dediim gibi ve dediiniz gibi daha sonra parayı görünce kendilerini şaşırdılar ve artık gözümde bi değerleri kalmadı.

Bu arada biraz üstüme alındım KoRnla Limp Bizkiti aynı kefeye koyanın ben mi olduumu iddia ediyo herkes? çünkü öle bişi yapmam ve yapanı da kınarım :)

Results may vary'ı almak için nasıl sidiciye koştuumu hatırlıyom da...Peheeeey! ve eve gelip dinleyince uğradıım hayal kırıklığı :(

Eskiye dair bi phenomenon kalmış son albümde.Gerisi hep pop tarzı gudik şeyler.
Bu arada ben daha önce de KoRn,Metallica vs. dinniodum ama 3-4 şarkısı filam vardı.Limp Bizkit'ten iğrenince bilgisayarı metallica,KoRn,Rammstein ve Evanescence manyaa ettim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Vah vah vaaahhh içim yanıyo içim... Metallica'nın haline bakın yauu. Hangi grupların yanında ismi geçiyo.. kimlerin ağzına düşmüş ismi... üzülüyorum.. ahhh nerde eski Metallica???[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

yav tartışmak diil canım ama üzülüorum heriflerin hallerine... ya şimdi oyuncaklarını yapıolarmış.. ulan nerden nereye bee.. bi Kill'am All'a bik bide St. Anger'a[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

O grup dagıldı..Bu limp eski limp degil o yüzden cok fazla sey beklememek gerekir..
Wes Borland ın gibi degerli bir gitarist grubu bıraktıktan sonra fred durst zaten tek basına yetersiz olur..Cunku o herkesin begendigi rtimler vokaller hem wes borland ın eseriydi..

give me something to brake
how about ur f.cking face

demişlerdi bi zamanlar =P[signature][hline]eternal metcalf

[Bu mesaj Eternal tarafından 10 Ağustos 2004 16:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...