Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pc ile ilgili

Friedman

Öne çıkan mesajlar

herhangi bir şey farketmez, hobi amaçlı yapılabilecek bir şey arıyorum pc de. Mümkünse programlara bindolarlar yatırmayayım ve hobi olarak yapacağım birşey için gece gündüz çalışmam gerekmesin. Ama yaratmak olsun içinde. Yaptığım şey sonucunda birşeyler yaratayım. Evet tavsiyeler
Sosyal ağlarda paylaş

html biliyorum php kasmak çok uzun iş geliyo ondan uğraşmadım pek. Wordpress editliyim dedim o da sıkıcı geldi nedense. Sanırım hem tasarım hem kodlama yaptığım için dsfsd.

Cubase ile reason u şöyle bi çekip kullanmıştım hoş programlardı ona da ses kartı fln lazım ya gitarı bağlamak fln

OHA LAN HERŞEYİ DENEMİŞİM

aslında şöyle biraz pc yi kurcalasam mı fln diye düşünüyorum. Benim bi eski anakart var onun üzerindekileri sökim bi daha lehimliyim fln
Sosyal ağlarda paylaş

Friedman said:

html biliyorum php kasmak çok uzun iş geliyo ondan uğraşmadım pek. Wordpress editliyim dedim o da sıkıcı geldi nedense. Sanırım hem tasarım hem kodlama yaptığım için dsfsd.

Cubase ile reason u şöyle bi çekip kullanmıştım hoş programlardı ona da ses kartı fln lazım ya gitarı bağlamak fln

OHA LAN HERŞEYİ DENEMİŞİM

aslında şöyle biraz pc yi kurcalasam mı fln diye düşünüyorum. Benim bi eski anakart var onun üzerindekileri sökim bi daha lehimliyim fln

abi şişman mısın?
altında birşey arama abi ama çok işsizsin, merak ettim sadece kilonu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bak bu önerim ciddi.

Bi tane yağ tenekesi bul. Ondan kayık yap. Şekil ver macun çek boya. İçine kontraplak döşe. Model gemin olsun. Ya da en yakın Türk Hava Kurumu'na git, model uçaklar var al onlardan adım adım yap. En basit olanı "gökçen" modeli hatta. Çok gelişmişleri var, yavaş yavaş yaparsın.

Ya da iyi bi ağaç bul onu yontarak tekne yapmayı dene, o da aşırı keyifli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...