Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu oyunu hatırlayan varmı? Quarantine

Jarlaxle

Öne çıkan mesajlar

Disket oyunuydu galiba ama bende cd versyonu vardı.Ancak yıllar oldu bulamadım cd yi.Tekrara nostalji yapmak istiyorum , tüm suçluların karantinaya alındığı bir şehirde taksicilik yapıyoduk ve müzikleride güzeldi.Abandonware in allahı yani.Bulabilen varsa süper olur.
[signature][hline].....

Sosyal ağlarda paylaş

hatirlamaz olurmuyum , bitirene kadar akla karayi seçmiştim ... biter bitmez de yteniden başlamiştim..
şimdi nekadar zittiri*moktan araba yarişi oyunu görsem onlara harcanan vakte aciyip birisi bunu yapsa da oynasak diom (bi bu bide carmageddon zaten )[signature][hline]inochi kakeru sugata , sukito yuu utsukushisa ni kotoba wo ounda
Sosyal ağlarda paylaş

aşmış oyundu bende demosuyla uzun süre idare etmiştim (yaş 10 falan yanlız:)) turbo diye bi program var ayrıca kullanımı çok kolay bulabilirseniz onu da indirin onda yüzde ayarlıyosunuz o yüzde kadar yavaşlatıyo bilgisayarı yavaşlıyo oyun tabi bu bağlamda:)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.the-underdogs.org/game.php?gameid=864 aradigin oyunun direkt linki bu .

bunun disinda aradiginiz hemen her eski oyunu bu sitede bulabilirsiniz . sadece abondonware degil telif haklari hala suren pek cok oyunda burada var . sponsorlarindan aldigi 3 kurus parayi oyun yapimcilariyla paylasarak hizmet sunan cok yararli bir site .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .

[Bu mesaj huun tarafından 16 Temmuz 2004 14:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...