Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun yardımı istiyorum...

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

Bir cok saglam bir sniper oyunu istiyorum bir de bole kanıtlar bulup katil bulmacalı bir oyun istiyorum onerilerinizi bekliorum
Aaa aklıma geldi bi de bole zeka oyunu arıorum(ole salak dos tipi yada ole aptal oyunlar deil saglam onerebileceginiz...)[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

sniper oyunu ile ilgili konu daha yeni açıldı arama dan bakabilirsin.

zeka oyunu ise zor bi istek, incredible machines var mesela ama eski. dr.brain vardır ama basit gelir o da eski.
sanırım pandora's box olabilir ?

bence sen en iyisi adventure oyna hem zeka hem de olay çözmece

mesela black dahlia istediğin gibi katil bulmacaydı diye hatırlıyorum, aynı şekilde post mortem de öyle galiba (onu oynamadım henüz, cd si duruo hala)[signature][hline]stick me with pins
peel away my skin
pluck out my eyes
i can't stand to see you die
Sosyal ağlarda paylaş

yine eskilerden zeka oyunu olarak

sokoban ve einstein dene. sokobanda kutu iterek bişeyler yapmaya çalışıyodun (bolderdash da iyidir). einstein'da ise elementleri iterek formül oluşturmaya çalışıyodun. ikisi de belli bir yerden sonra gayet zordu.

sonra bi de hexagon mu ne öyle oyun vardı, nasıl olduğunu bile tam hatırlamıyorum ama zordu.

eski olarak bi sürü süper zeka oyunu var ama zekan gelişirken gözlerin bozulabilir dikkat et.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın dedii gibi vietcong war starwars kotor war (gerçi pek sniper olmuo ama araştırmalı bulmalı olduu için werdim) efendime söliim :) chrome war far cry war manhunt war(çok uymuyo ama senin tarzaama) prites of caribbean war indiana jones war silent hill benim aklıma gelenler... daha gelirse yazarım[signature][hline]

[Bu mesaj ReD_DoG tarafından 09 Ağustos 2004 02:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...