Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blackberry bold 9700-turkcell-avea

Gutshot

Öne çıkan mesajlar

bu telefonu turkcell ve avea'dan başka alabileceğim bir yer yok mu? spot mpot varsa onu da söyleyin. bu bir.

ikincisi; neden avea veya turkcell 6-8 aylık abonelik beklemek yerine yeni aboneye senet yapıp satmıyor? eski aboneyi daha güvenilir yapan ne? belki eski abone ödemeyecek ama yeni abone ödeyecek. veya tam tersi bilemedim. biri bana açıklasın bunu. kafayı yiycem resmen alamıyorum telefonu.

başkasının hattını kendi üzerime yapıp alayım dedim, o zaman da yeni abone sayılıyormuşum.

turkcell faturalı hattım vardı yıllardır. bir ay önce avea'ya geçtim sonra bu kapmanya çıktı. şimdi turkcell'e geri geçsem de yeni müşteri sayılıyorum avea'da da yeni müşteri sayılıyorum. ne ki şimdi bu...
Sosyal ağlarda paylaş

eski hattını kapatalı çok olmadıysa geri alamıomusun.

ben turkcellden aldım bb.gold paket + mesaj paketi + 102 taksit 220 liraya geliyor

şimdiden söyliyim :)

konusan adamsan benim gibi süreki gold paket illa alman lzm yoksa 300 leri görürsün :)

ayrıca diğer operatorleri bilemem ama ben bundan sora gidip telefon almam telefoncudan falan.telefonda sıkıntı yaşandı mı ugraşıosun baya turkcellde baya iyi oluyor hizmet.
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi musteri hizmetleriyle gorus, numara tasiyali 3 aydan daha az ise, eskisi gibi "eski" musteri muamelesi gordurtebiliyorsun kendine, aynisini arkadasim icin yaptik..

ikincisi, her yerde satiliyor abicim telefon, gir gittigidiyor.com a al

yada git hizliblackberry.com dan direk al..

aldiktan sonra internet pakedi alicaksin muhattab olarak o kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...