Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cd key kayip, secret question kayip

tomkat

Öne çıkan mesajlar

benim payment method'u blocklemis gay blizz neden bilmiyorum

server transfer falan hicbisey yapamiyorum yani

simdi ben bunlari arasam elimde accountun benim olduguna dair hic bir kanit yok

naapmam lazim?

cd key'i belki bulurum da secret question'u hatirlamam imkansiz

sie git diyceklerse hic aramiyim
Sosyal ağlarda paylaş

ben telefon ettigimde, kimligimi maillamami istemislerdi.. payment method patladiginda, gonderdim.. duzelttiler..
biraz muhabbet edince duzeltiyorlar :)

bence cd key i bulamasan da dene sansini eski adresini falan soruyorlar, hesapla ilgili baska verebilecegin bilgileri dusun..

sonucta musterisin ;) herkesi de seri katil olarak degerlendirmiyorlar yani :P

edit: onlar zaten secret i sana soruyorlar.. sen yanitini soyluyosun.. sorunun ne oldugunu sormuyorlar sana..
hatirlamiyorum dediginde.. (soruyu hatirlamadigini varsayiyorum, yanitini hatirlasan iyi olur :))
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

ben telefon ettigimde, kimligimi maillamami istemislerdi.. payment method patladiginda, gonderdim.. duzelttiler..
biraz muhabbet edince duzeltiyorlar :)

bence cd key i bulamasan da dene sansini eski adresini falan soruyorlar, hesapla ilgili baska verebilecegin bilgileri dusun..

sonucta musterisin ;) herkesi de seri katil olarak degerlendirmiyorlar yani :P

eski adres nasil yani? battle.net'e gecmeden onceki adres mi?

bu acc trial'di ve devam etmeyi dusunmuyodum trialdan sonra ama ettik iste lol

o yuzden adimi adolf hitler veya asdasdad falan yazmis olabilirim hic hatirlamiyorum 5 sene oldu

simdiki battle.net acc duzgun ama full isim soyad var
Sosyal ağlarda paylaş

bence senin aramaktan baska caren kalmamis..
:)

ara gor..
onceki adresini soruyorlar yani battle.net den oncekini falan.. sana ordaki bilgilerle ilgili sorular soruyorlar,

en kotu yardimci olun memetali beeaaay diosun.. oluyorlar yani..
takma bu kadar..

ben olsam simdiye aramistim bile burda bu kadar harcadigin zamana yazik ;)
Sosyal ağlarda paylaş

aynı sorun banada olmuştu farklı kredi kartı ile pct denediğim için bloke etmişlerdi ödeme bölümünü bende aradım skype ile ingiltereyi sadece acc ismi verdim dedi bu kart ile başka bir acc ödenmiş onunda ismini verdim tamam 24 saat içinde düzeltilecektir dedi bitti olay yani oyle cdkey gizli soru falan sormadı bana
Sosyal ağlarda paylaş

payment method block olayını actırmak için hiç birşey istemediler olayı duzgunce bi maille acıklarsın durumu , onlarda 2gün ila-1 hafta arasında sana dönerler açtık diye bnm 3 defa blocklandı bir sene içerisinde. genelde farklı kartlarla ödeme yapıyordum herhalde ondan ama hepsindede actılar sorun cıkarmadan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...