Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Sigil'de Cinayet

tunca

Öne çıkan mesajlar

ben bittusun söylediği kişi olduğuna inanıyorum, buna rağmen ispanak ve Buyse'nin yine paralel olarak bu adama yükleniyor olmaları da benim tezimi güçlendiriyor.

adam da gittikçe delleniyor haha :)
kişisel bir derdim yok kimseyle ispanak öyle capsli atarlar yapmana gerek yok yani kesçekseniz kesin ulan şeklinde.

ben inandığımı dile getiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk gece random birini korudum. kimsenin hakkında hiçbir fikrim olmadığı için Buyse'de karar kıldım. ikinci gece ise egoyagmuru korudum. double voter olduğu için. gerçi onun hedef gösterdiği kişi townie çıktı. ayrıca mafyanın egoyagmur yerine kerim ve babacum'u hedef almış olması (ki babacum diger mafya tarafından hedef alınmış) biraz garip geldi bana.

yani şu an iki kararımın da yanlış olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben kerime atar yaptim
adam olu olmasina ragmen gelip bana saldiriyor
hayir oldugunu bilecek kadar okumayan bi adamin beni suçlamasi nasi bi saçmaliktir ya
ben herseyi herkesin soylediklerini 3er 5er okuyorumda konusuyorum her zaman
daha kimse bana haksizsin soylediginde diyemedi
ayrica bittustan oyumu çektim ve onu savundumda. suan biraz supheleniyorum açikladigi için ama suphe sadece. oy flnda vermiorm sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:

iyi de mafya ölmemek için öldürmez bittus'u sonra bize kestirmeye çalışabilir. bi sonraki gün ölmemişse direk şüphelenicez sonuçta. çok sağlıklı bi durum olmadı yani bu rolün açıklanması.

ben sizden daha tehlikeli durumdayım merak etme. sonuçta gece birini koruyacağım ve onun yerine ben ve mafyalar ölecek. her türlü sizin tankınız oluyorum ben. zararı da her türlü mafya görecek. ölmek benim çok umrumda değil zaten. birkaç mafyanın ölmesinin yanında benim ölmem pek sorun olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...