Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Sigil'de Cinayet

tunca

Öne çıkan mesajlar

bittustan herkes eminse ucunbirini kesme taraftariyim, 3 tane koruma rolu fazla bi townie takimina

sixoms istiyorsaniz onada girisebiliriz, belki babacumun takimindan olabilir. ama kesinlikle smokeun takimindan oldugunu sanmiyorum

ancak recruit varsa, bittusada guvenemeyiz
yani bittus eger benim recruitligimi iddia ediosan seninde recruit edilmis bi bodyguard olma imkanin var

sonuç: recruit varsa siçtik
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

ıspanak abi, benim kanıtıma inanmadın mı?

ben şahsen şu an senin mafya olduğunu düşünüyorum. hala ucunbiri ve bana yüklenmeye çalışıyorsun. az kaldı oyumu sana vericem artık.

abi uzgunumde senin linç oyunla yalan solicek degilim
sen ilk gece buyseyi koruyorsun, ikinci gece veya sonrasinda recruit ediliyorsun. geçen oyun spyronun townie oldugnu dedektif herkese soyledi. oyun sonunda dont fuck with ninjas resmini spyro koydu ve oyunu kazandi
recruit imkani var diyorsan oyunda soyle bir senaryo gerçeklesmis olamaz mi? bunu mu iddia ediyorsun. Eger bunu soyledigim için bana linç oyu veriyorsan zaten recruit edilmissindir. Senin mafia olma ihtimalini soyledigim için benden kurtulmaya çalisiyorsundur.

hayir yani ortalikta "recruit var, ego recruitsin! Ispanak recruit edilmis" diye gezinen sensin. Neden senin recruit edilmis olamiyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben su oyunda mafia olsam

egoyagmur açikladigi anda egoyagmuru recruit ederim bu bir
ikinci olarak geride kalmamis kisileri recruit ederim elimden geldigince, ki bu ben oluyorum zaten. egoyagmur dahil herkes guveniyordu geçen el. yani bu gece kendimi recruitlerdim her turlu.

Not: son olarak sixoms mafia ise helaller olsun diyorum baska bisy demiyorum adam guzel oynamis
Sosyal ağlarda paylaş

abi egoyagmurun linçlerini goz ardi edin demiyorum
hatta mesajini okumadan once egoyagmuru recruit ederdim mafia olsam dedim zaten

ama sen mafia olsan bittus, egoyagmurdan sonra kendinide recruit etmezmiydin? Kimse bu oyunda watcher fln beklemiodu o yuzden nameless olene kadar recruiter goz onundeki adamlari hiç dusunmeden recruitlemistir. Nameless oldukten sonrada zaten rahat rahat recruite devam etmistir.

Bu gece recruitini arkalardan seçecektir sadece.

hayatta olanlar

Nameless: Watcher(kesin olan tek kisi)
bittus: bodyguard
egoyagmur: Doublevoter
ucunbiri: doktor
ispanak: vasifsiz koylu. eger shadowfury dedektifse "miller" yada belki mafia.
sixoms: vasifsiz koylu(bi ozel rol iddiasi olmadi hiç) yada mafia
shadowfury: dedektif veya dedektif ayagina yatan bi dabus(kesinlikle en garip rolu oyunun, yani bi olayi var ama oyun sonundan once ogrenemicez kesinlikle)(ben dedektif olduguna inaniyorum kendisinin)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...