Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koşma - Koşarak yağ eritme

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Absolut un da dedigi gibi olay kalp ritminde, yani oturdugunuz yerde hizli hizli 1 saat nefes alip verirseniz (abarti degil ciddiyim) ayni olay olur, ayni randuman alinmaz belki ama yinede olay bu yani.

Kosma olayina gelince yarim saat hizli tempo yurursun sonra kosarsin buyutecek bi olay yok sonucta,boyle boyle 1 hafta icinde ztn basta yurumek fln bile kesmez direk kosarsin, yada sly in dedigi gibi kendini kasarsan 2-3 gun icinde ztn kondisyon sahibi olursun.[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

kendimi bildim bileli hafif bi gobegim vardir.

disaridan falan belli olmaz, ama yaglar sikinca elime gelir.

siki rejim yaptim bi ara "kurtulcaaaam" gaziyla, baktim olmuyo, can yoldasi belledim gobegimi :)[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 07 May 2003 21:20 tarihinde demiş ki:
squad press nedir :p[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Çömelmiş durumdayken barı omuzlarına alırsın,barla beraber ayağa kalkarsın ama acı harekettir,iyi bir şekilde yapıldıktan sonra iki gün yürütmez adamı...[hline][i]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için
...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wanderer1985, 07 May 2003 20:41 tarihinde demiş ki:
kendimi bildim bileli hafif bi gobegim vardir.

disaridan falan belli olmaz, ama yaglar sikinca elime gelir.

siki rejim yaptim bi ara "kurtulcaaaam" gaziyla, baktim olmuyo, can yoldasi belledim gobegimi :)[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

eheh en son gördüğümde (ekimde) göbek möbek yoktu ne kesiyon? :)))[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
stirner, 08 May 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
Çömelmiş durumdayken barı omuzlarına alırsın,barla beraber ayağa kalkarsın ama acı harekettir,iyi bir şekilde yapıldıktan sonra iki gün yürütmez adamı...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...

Tahmin edebiliyorum, o hareket ağırlıksız yapınca bile gıcık.
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu fazla okumadım ama 10 yasımdan beri basket oynuyorum
size sole diyim eger duzenli olarak yaparsanız hem formda olursunuz hemde vucudunuz sekil alır
yani bknz sole

her sabah kalkınca 20 sınav, 20 mekik , 3 set[atıyorum]
bunu oglen apabiliyorsanız aynı sekilde
aksam yatmadan aysnı sekilde uygulayın
sonra bu 20 serlere alısacaksınız ve kendinize gore arttırın biraz zorlandıgınızı hissedin ama
30 40 50 yapmaya baslayacaksınız v siz farketmedemeden vucudunuz sekil almaya baslar zaten
ama dedigim gibi bunu belli bi duzene oturtun
Sosyal ağlarda paylaş

gidin bi yelken klübüne ya da fenerbahçeye falan küreğe yazılın, (12-16 yaş en iyi), kürek antrenmanlarında hem bodybuilding türevi hareketler yaparsın hem kürek çekmekten kasların gelişir yalnız özel hayatın minimuma indirgeniyor. vs..
squad press(30 kilogram civarında bi ağırlıkla başlanıyor 60 kg'ye kadar çıkıyor bildiğim kadarıyla, ben squad çalışırken dizimi incitmiştim ağırlığı dengesiz tuttuğum için :-P), bench press kürek sporuyla uğraşanların kondisyon çalışmalarında yaptığı naçizane hareketlerden ikisidir. :-P Kürekçi iyidir, kürekçi güçlüdür, kürekçi... öh.. :-P[hline]®©

[Bu mesaj ReaperXS tarafından 09 May 2003 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...