Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl ayaralı konusunda yardım-deliriyoruuummmm

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

selamlar

durummu anlatım,adsl çalıştığı zaman iyi güzl ama bazen(bugün6-7 kere oldu) birden bağlantı kopuyor,yeniden bağlanmak istediğimde bağlantı özellikleri-sunucu türleri ayarları hakkında hata veriyor,bu ayarlara hiç dokunmadım,ne ttdekiler nede modemi aldığım yer ban bu ayarlardan bahsetmedide,naapmalıyım

lütfen yardım edin.dliriyoruuuum[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

hala yardım yok? :(

bi iki olay daha var,modemim onixion diye ttnin tavsiye listesinde bile olmayan bir modem.durum şudur,AHİZEYİ KALDIRINCA HAT KESİLİYOR.buda yeni çıktı:9

nedendir,kimseye oldumu,çözülürmü :)[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

valla 4441444 veya 216 417 49 49 u arayıp belkı bılgı alabılırsın tabıı ıstanbulda ve anadolu yakasında oturuosan.bende adsl aldım 3 haftamı ne oldu tahmini benım modem u.s robotics valla dunyaca ünlü bi markaymıs ıı gusel ben masaalah sorunsuz bağlanıom[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

kopma telekom kaynaklı olabilir arayıp sor hattımda sorun mu var diye.ben port açıldıktan 5 gun sonra bugun anca girebildim hattımda sorun varmış sağolsunlar 5 gun once arıza kaydı verdim bugun duzeldi[signature][hline]Ne derinlikte görürse hayatı insan, o derinlikte görür ıztırabı da..
Sosyal ağlarda paylaş

hmm sanırım çözdüm,yani o ahizie olyını çzdüm

ben eskiden dialup bağlanırkken kullandığım bi spiltter vardı elektirkçiye bağlatmıştık,o spilettri kullanıodum,çıkarma şansınm da yok çünkü kabloları fl hattan gelen spilltereın içine bağlamıştı adam,o spiltterdan diye tahmin eddim doru çıktı,şimid o splittera modem fln bağlamıorum sadece arcı olarak kullanıorum ondan çıkan kaloya adsl modemi alırken verdiklerini taktım ona takım modemleri iyilerşti galba.[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım usbm bozuk bağlantıda olmayabiklir sorun

şöle bir sorunum var dielerin hallettim,birdenhiç hata fln vermeden bağlantı gidio,gitmio aslında modemin ışığı duruyo hatta bağlantı ikonu duruyo ama olmuyo işte,sonra eğer o haldeyken bağlantıyı kesersem ve eniden girmeye çalışırsamkarşıdaki pcen cevap alınamo ,sunucu türü ayarlarını gözden geçirin dio ama o ayarlara dokunmana gerk yok dio hem tt hem modemi aldığımk yer(ip fln)

sonra reset atma gerekio o zaqmnda modem iconunda"no devixe" hatası verio,usb kablosun çıkartıp takıom bu sefer no signal dio.

worm fln deel ama yardımcı olursanız sevinirem.[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...