Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

ilk hedefim nosfeydi. direk ben mafyayım diye bas bas bağırmıştı. dinlemediniz. onun katil olduğunu anlamamla ilk gece zaten ben öldüm. eğer ölmeseydim 2. turda 2. hedefim smoke olacaktı.
smoketa baya baya kesin karar kılmıştım burada bi kaç yazısından.
sebebi ise gececilerin kararından sonra casseline bişiler yazdıktan hemen sonra normalde fazla aktif olmayan smoke, bu karardan sonra hemen bşişiler yazmıştı. yani o sırada online ve ölüm emrini vermişti.
2 kişiden şüphelendim 2side doğru çıktı
sizlerde baya yeteneksizsiniz bunu öğrendim za.
/kermit
Sosyal ağlarda paylaş

hesabın karıştığı nokta iki mafya takımının birbirinden farklı olmasını beklemememdi. iki mafya da eşittir diye düşünüyodum.
bir de ölenlerin hangi mafyalardan olduklarının açıklanmaması da oyunu pro-town için bayağı zorlaştırdı bence.

ama yine de güzeldi bayağı. oyunun giderek ivme kaybetmesi biraz durgunlaştırdı ama sanırım normal bişey bu. ama yine de bayağı eğlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu 4. saifede atmışım
cenx said:

Oyuncular
1-blazkowicz: townie gibi ama emin deilim
2-Nosfe
3-Spyro - townie. mantıklı şekilde insanları konusturmaya çalışmış. mafya olsaydı izlemede kalırdı.
4-Smoke
5-Leopar
6-BabacumMostors
7-cenx : townie!1!
8-kermit : ne olduğu belli deil ama uyuzluk olsun diye tuncaya verdiğini düşünüyorum. bence townie.
9-ShadowFury : townie. altta kalanın canı cıksın mantığının zararlo olacağı konusunda uyarmış.
10-Osso
11-elesso
12-Bittus
13-egoyagmur : 2 kere townie ise 3. kesin sıcar demesiyle zaten mafya olmadığını gösterdi. mafya olsaydı farklı bir arguman kullanırdı. demekki onlardan haberdar deil
14-KahnX
15-QueenOfSpades : townie. yoksa beni direk ölüme gönderirdi. ne olup bittiğinden habersiz.
16-Krusty
17-ZaugnaKhaldun : kesin townie. herkes birisine yüklenmişken aksini savundu. halbuse mafya olsaydı bu onun için aradan bi townie silmek için iyi bir fırsat olurdu.
18-tunca : zaugnayla aynı sebeblerden. saolsun bir felaketi önlememize çok yardımcı oldu yine.
19-Olivies

nie dinlemionuz olm beni
Sosyal ağlarda paylaş

valla rec olduğunu bilemediğimden hiç aklıma gelmedi ehe direk 3-3 diye mafya grubu ayarlanmıştır diye düşünüyordum :P

aslında kermite küfredin çünkü ben krusty ve nesfo arasında gidip gelirken "smoke.. smoke u kestir smoke kesin mafya kanka" diye kafamı sktiğinden dikkatim nosfeden smoke a kaydı.. ki zaten aynı günün gecesinde nosfeyi araştırdım :P

ama zamanlama çok i
yiydi ben spyro yu araştırdım ve akabininde nosfe spyroyu kendi saflarına kattı lol!

biz işte orada kaybettik zaten ehe
Sosyal ağlarda paylaş

ilk günden o kadar da bağırmıştım recruit olabilir recruit olabilir diye.

ama ninja takımının aynı gece içerisinde hem kill hem recruit yapabileceğini düşünememiştim iki tane ölü olunca demek ikisi de kill kullandı diye düşündüm eheh.
recruit ihtimalini o kadar çabuk gözardı etmemek lazımmış demekki.

ama recruit varsa kesin Bittus u recruit ederlerdi demiştim daha ikinci günden eheh^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...