Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

bence leopar mafya değil, verdiği liste dışında kalanlar şu isimler;

spyro - tam emin değilim kendisinden ama tovni gibi gözüküyor. emin olmamamın nedeni oyunu iyi bilmesi.
smoke - çok çabuk pes etti. bana inandırıcı geldi açıklaması.
babacum - dedektif
cenx - emin değilim
krusty - şahsen tovniyim.

bu liste içinde 3 kişilik bi mafya grubu bulmak çok zor. bu yüzden leoparıda tovni olarak görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

bugün çok yoğun geçti işim.. hiç mesaj atamadım ama hızlıca okudum şimdiye kadarki oyunu.. bir iki şey söyleyip eve kaçacağım..

1-) krusty townie

2-) ben egoyagmur'a hiç oy vermedim.. hele ki QoS'la in line bir oyum bile yok doğru dürüst (quotelamaya kasamadım.. shadow demiş bunu)..

3-) cenx, elesso ve tunca'dan oluşuyor şu anki şüpheli listem.. smoke da dahildi listeye de şu son açıklama az da olsa tatmin etti beni şimdilik..

4-) ildeniz'e townie'yi açıklama diyoruz ya.. gayet mantıklı açıklamaması ama ya ölürse herif gece.. doktor var mı yok mu bilmiyoruz (vardır muhtemelen) ki varsa bile babacum'a 100% güveniyor mu acep..

yanlış anlaşılmasın.. ben açıklasın demiyorum şu an.. sadece hatırlatmak istedim..

------------

bu arada, gayet aktif geçiyor şu an.. mafiascum'da oynadığım oyunlarda 3 günü geçtiğinde sorgulanmaya başlıyordu oyuncunun aktifliği.. bir gün sessiz geçti diye hemen "oyun yavaşladı.. keselim birini.." moduna girmeyin..

bir de herkes niye babacum ne derse onu yapıyor lan.. tamam hadi herif dedektif de.. birini araştırdı ve mafya mı çıktı o oyuncu da babacum'a uyuluyor.. herif kendi çıkarımlarını söyleyip linç oyu kullanıyor.. katılıyorsanız eywallah da baya bir organize mafya hareketi yapıyor gibi geldi ildeniz dışındaki oyuncular..

dediğim gibi, tesadüf te olabilir bunlar. ama saydığım üçlünün başlarda böyle ardışık oyları var ve oyuncuların geri kalanı da akışa kapılıp götürünce mesajları tekrar geri dönüp okuduğumda dikkatimi çekti sadece.

egoyagmur

Krusty said:

Linç oyu: egoyagmur

bu kişide karar kıldım.

QueenofSpades said:

Krusty said:

Linç oyu: egoyagmur

bu kişide karar kıldım.

ben de bu kişide karar kılacağım sanırım. Kim öldürmüş bu adamları vay namussuzlar diyerek sanırım aa ben bişi bilmiyorum ki kim öldürmüş acaba demeye getirmiş, ama şüpheli davranışlar bence bunlar =)

## linç: egoyagmur

Spyro said:

şu an ilk bakışta, cenx'e oy vermemin ardından hemen arkasını getiren egoyagmur ve osso'dan şüpheleniyorum..

belki ilk oyunları diye hemen linç çıkarma isteğinde bulunmuş townieler de olabilirler ama şu elle tutulur başka bir ipucumuz yok gibi geliyor bana..

##linç: egoyagmur

bir de güncel oy sayımı alabilirsek güzel olur..

Babacum

Krusty said:

OY GERİ ÇEKME: egoyagmur

LİNÇ OYU: BabacumMostors

Spyro said:

lol iyimiş..

Oy Geri Çekme: egoyagmur

Linç Oyu: BabacumMostors

sorry ildeniz =(..

Krusty said:

tekrar atıyorum yanlışsa

OY GERİ ÇEKME: egoyagmur

LİNÇ OYU: BabacumMostors

QueenofSpades said:

QueenofSpades said:

babacum hep yanlış tespitler yapıyordu geçen oyunda, yaktı bütün takımı, takipçinim evet ildeniz =)
ben oyumu ildenizden yana kullanıyorum.

Oyun daha baslamadan ildenizden şüphelenmiştim. İçime mi doğmuş nedir =) ahahah

oy geri çekme: egoyagmur
linc oyu: babacummostors

Yanlız sonraki hamlemi Krusty'den yana kullanacağım sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

Leopar said:

su ana kadar pek aktif olmayan oyuncular: elesso, nosfe, blazkowicz, olivies, osso, tunca

İyi de işin komiği ben senden daha aktifim. Oylamalara katıldım hemen her tartışmada da fikir belirttim. Şimdi Babacum detektif olarak çıkıyor diyo ki oy vermeyin beni bekleyin. Ben de bekliyorum ki. Daha iyi fikri olan varsa dinlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahtan beri yazılanları izliyorum.
Oyun benim üstüme dönse de iyi oldu bi anda epeydir mesaj atmayanlar ortaya çıktı.

Her ne kadar ipin öbür ucuna yakın olsam da mafyalığından %100 emin olduğum ve hatta %50 emin olduğum biri yok malesef. Yani işin kötüsü kimseye yöneltemiyorum parmağımı. Yine de dikkat çeksede townie olduğundan emin olduğum bir iki kişi hariç çoğunluğa uymayı yeğliyorum.

Çoğunluğun kararı ben olursam da üzülerek cass'ın yazacağı "vahşice linç edildi, ırzına geçildi ama townie çıktı" mesajını okuruz artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin,

Paticik Forumları geniş kitlesi ve saygın yönetimiyle aşağıda sayacağım bölümlerden oluşmakta. 1-2 dakikanı ayırıp gezmen senin yararına olacaktır.

- Paticik.com:Bu bölümde Paticik.com hakkında duyurular, öneriler, eleştiriler, yorumlar, sistemler, kapanma tarihleri winking smiley bulunuyor. Admin Kadrosu ve İletişim bir kenarda bulunsun, ilerde lazım olacaktır.
- Yeni Gelenler: Bu bölümde, paticik.com'a yeni olan üyelerin karşılanması var. Yeni Gelenler Forum Kuralları - by Dynaokuman gereken bazı kurallardan.(O yüzden bu topic yeni gelenler bölümünde mesela) Onlara yardımcı olacak bilgiler, onlara sıcak hoşgeldinler var. Yani yeni gelenler ilk konularını oraya açabilirler. Onları sıcak bir karşılama bekliyor. smiling smiley Her ne kadar post kasılma bölümü olarak görünsede yeni gelenlere iyi davranmak herkesin görevidir.Görevi kötüye kullananlar cezalandırılır.
- Çizgi Dünyası: Bu bölüm, her türlü çizgi film, dizi, romanı içine alıyor. Yani herhangi bir anime ile veya çizgi film ile tartışmalarınızı burada yapabilirsiniz. Sakın kendinizi Bart veye Hommer zannetmeyin.
- Karalama Defteri: Şair veya yazar adayı üyeler buralara şiir veya yazı denemelerini yolluyor, birbirleriyle paylaşıyor, üstüne üstlük yeni çıkan ve ya çoktan çıkmış kitaplar hakkında konuşuluyor, tartışmalar yapılıyor. Sizde içinizden gelen şiir,düz yazıları yazabilirsiniz. Şiir ve Hikaye yarışmaları yapılmakta. Kazananlar "taytıl" vaadiyle kandırılmaktadır.
- Vizyon: Bu bölüm, sinema ve televizyon ile ilgili herşeyi barındıran bir bölüm. Filmler hakkında yorumlar, reklamlar hakkında yorumlar, diziler hakkında tartışmalar vesaire... Yalnızca Kurtlar Vadisi'nden ibaret gibi görünsede her film çekilmeden önce bizde tartışılır winking smiley
- Müzik: Müzik hakkında her şey. Albümler tartışılıyor, şarkılar, gruplar, sanatçılar, konserler. Ne isterseniz.
- Pati Pet: Evcil hayvanlar hakkında tartışmalar, yorumlar, paylaşımlar... Orc_Lord'u görünce kaçın smiling smiley
- Konu Dışı: Geride kalan hiç bir bölümün konusuna dahil olamayacak konular hakkında.Dikkat ediniz. Araştırınız eğer harbi konu dışıysa açınız...!
- İnternet: Bulduğunuz ilginç websiteleri, web design vesaire hakkında konuşabileceğiniz bölüm.
- Donanım & Yazılım: Bilgisayar donanımı ve yazılımı hakkında konuşabileceğiniz bölüm...
- Masaüstü: Masaüstü oyunlarının tamamını kapsayan bölüm.
- Spor: Basketbol,Futbol harici bütün konuları tartışabilirsiniz. En güzel egzersiz tavsiyeleri bizde smiling smiley
-Futbol Burada Futbol hakkında herşeyi belli kurallar çerçevesinde tartışabilirsiniz.
-Basketbol Burada ise Nba ve diğer ligleri tartışabilirsiniz. Yani basketbol hakkında herşey burda
-Kişisel Bölümünde anılarını,sorunlarını,itiraflarını paylaşabilirsin.
-Eğitim Bölümünde okullar hakkında bilgi sınav sorunları..vs.vs gibi bilgilere ulaşabilirsin.
-Gezdim Tozdum Bölümümüzde Gidilesi Görülesi yerler hakkında bilgi edinirsin. Bildiğin güzel yerleri paylaşabilirsin.
Tutorials [Öğretiler] Bölümünde resimli yapımlar öğrenir ve paylaşırsın. İmza sildirme tutorial'i by Saeros'u Okumanız önerilir (:
- Patinaj: Araba ile ilgili herşeyin tartışıldığı bölüm. Modifikasyon, yarışlar, araba tavsiyeleri, hangi araba kaç beygir falan. (: Dyna'nın mekanı. Aman deyim uzak durun. Gizli yönetici o. [ Eheh zamanında demiştim, gerçekten öyleymiş ]
- Tarih: Genel olarak tarih. Cafein ve Victor yönetiminde giden bir gemi.
- Görsel Sanatlar: Burada da ressam patiler, çalışmalarını birbirleriyle paylaşıyorlar, ressamlar, resimler, fotoğraflar hakkında yorumlar tartışmalar.
- Bilgisayar Oyunları [PC]: PC Oyunlarını kapsayan bölüm. Her türlü bilgisayar oyunu. Şu çıktı mı, a süper oyun, şurda takıldım gibi konuları barındırır.
- Magic the Gathering: Magic the Gathering'in tartışıldığı bölüm.
- Konsol: Her türlü konsolun ve bunların oyunlarının tartışıldığı bölüm. (PS-2, XBox, Nintendo vesaire)
- UO Emülatörleri: UO Sphere ve RunUO gibi emülatörlerin scriptlerinin paylaşıldığı, soruların sorulup cevaplandığı bölüm.
- FPS Oyunlar: FPS tarzı tüm oyunları içine alan bölüm. (counter strike, half-life vesaire)
- Starcraft: Starcraft oyunu hakkında herşey... Yaşatmaya çalışıyoruz (:

Bundan sonra yazacaklarımın hepsi MMORPG'lerin adları. Bu bölümler de o MMORPG'lere adanmış bölümler. Açıklamaya ihtiyaç duymuyorum.
- Guild Wars
- World Of WarCraft
- Star Wars: Galaxies
- Dark Age of Camelot
- City of Heroes
- Lineage II
- Ragnarok
- Ultima Online - OSI
- Eve Online
- Anarchy Online
- Knight Online
- Matrix Online
- Pazar Alanları: 2. El bir şey satmak veya almak istiyorsanız, burada konu açabilirsiniz.
- Garbage: Biz, forumlarımızda görmek istemediğimiz ve "çöp" olarak nitelendirdiğimiz konuları bu bölüme atıyoruz ki ibreti alem olsun. Umarım siz de bu tarz konular açmaktan uzak olursunuz.
-Arşiv: Naftalin kokulu arşiv bölümlerimiz.

Forumda en çok tekrarlanan yanlışlar nelerdir? Doğrusu nedir?
1) Arama yapmadan konu açmak.
2) Bir üstteki mesajdan alıntı yapmak.
3) BÜYÜK HARFLERLE konu açmak.
4) Konuyu yanlış bölüme açmak.
5) İmla ve dilbilgisi kurallarını hiçe saymak.
6) Ciddi konuları sulandırmak.
7) L33t L@nGu@G3 kullanmak. (HaXXoR SuXXOr vesaire...)
Lütfen bu hataları tekrarlamayalım.

İyi eğlenceler Dilerim.. Ho$ Vakit geçirmeniz dileğiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...