Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

Babacum mantıklı konuşmuş.
Yalnız bir düzeltme yapayım: Babacum a verilen oylarda ilk kısımda önce Krusty oyunu normal yazıyla atmış, sonra Spyro atmış, sonra Krusty bold olarak atmış ilki geçerli sayılmıyo diye. Krusty Spyro nun ardından değil, Spyro Krusty nin ardından atmış yani.

Krusty mafyamıdır? Emin değilim. Ama evet, Krusty-Spyro-QueenofSpades üçlüsünün daltonlar gibi ardışık gitmeleri tuhaf görünüyo biraz...
Tesadüf de olabilir tabii, ama Babacum un tespitinde mantık payı var. Hem egoyagmur oylamasında hem babacum oylamasında hep max. 10-15 dk lık aralıklarla oy sıralamışlar, ardından da seriyi görenler oy yağdırmaya başlamış. Bu yüzden şüpheli listesine girebilirler tabii.

Ama genel olarak %100 emin olunmadığı sürece 1-2 dakika aralıklarla yapılan oy yağdırmalarından pek hazzetmiyorum, bence linç etmeden önce kendisinin konuşmasını bekleyelim.
Linç oyu vermiyorum şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca smoke hakkında da bazı düşüncvelerim var paylaşacak olursam eğer;

az konuştu ilk 17 sayfada 3-4 mesajı fln vardı

khanx dedektif vs olduğu iddasını ortaya attıkdan sorna durum şöyle gelişti

Smoke said:

şimdi 2 dedektif olduğunu idda eden mi var?

birini asalım ama hangisini?

daha sonrasında benim lincim için gerekli 10 oyun 8 i toplanmışken 3 oy birden geri çekildi bu 3 oy ;

shadowfury (ki az öncesine akdar ipe gitmelik 4 oy almıştı)
manyak dedektifimiz
masum olduğunu öm ile kanıtlayıp diğer townielerin güvenini akzanan bittus

bittus da oyunu geri çekince benim durumum 5/10 olmuştu ve akabinde şu mesajı attı

Smoke said:

Rolleri iki mafya ekibi olmasının dışında bilmiyoruz.

Eski oyunları hatırlıyorum da recruit olayı vardı. Eğer bunda da recruit edilebiliyorsa mafyalar tek kişi başlamış demektir.

Bu olasılık dahilinde babacum'un linç edilmesi "ki bir çoğumuza göre khanx daha inandırıcı geliyor" bir mafya grubunu "tek kişilikse" direk ortadan kaldırır.

2 kişi dedektifim diyorsa biri ya mafyadır, ya maldır.

Üçüncü bir olay da köyün delisi vardı eski oyunlardan birinde, adam kendini astırmaya kasıyordu... acaba lan?

Her halükarda:
Linç Oyu: BabacumMostors

şimdi herhaluukarda linç oyu nedir? en fazla oyu aldım diye cart diye kesilebilitem olduğundan mı? niye 8 oy varken (ki o ara bir iki saat oy muahbbeti döndü dönüp bakmak lazım üşendim zaman aralığını çıkarmaya :P) neden 9. oyu kullanmadı.. nedne 5 oya gerilemesini bekledi? madem "kesilirse kesilsin" kafasındaydı, bana karşı bir güven ortamı oluşduktan sonra gelen bu oy beni kıllandırdı

bittusun, khanın "%100 eminim" girişli 2. oyunu kullandıktan sonra
QoS ardından 8. oyu da smoke attı

Smoke said:

Çok sıkıldım bu özel mesaj muhabbetlerinden yaw. Oyunun çivisi çıkıyor bu şekilde.

Artık sırf ilk günü geçmek için çoğunluğu sağlamak adına;

Linç oyu geri cekme: babacummostors
Linç oyu: kanhx

çünkü artık ben birinci sıradaki şüpheli değildim ve acil olarak kendi mafya grubu dışında birinin ölmesi gerekiyordu

Smoke said:

son bir oy ve 21 sayfalık "özel mesaj" temalı eziyetten kurtulucaz inşallah :)

mı? yoksa "oh benim oyum sonlarda mafya tarafından manipule edilen adam durumundayım bittusun uzun açıklamasında da adım geçmiyor" rahatlığı mıydı bu?

Smoke said:

6 uğurlu sayım

Linç Oyu: QueenofSpades

yine sonlarda bir oy

evet şimdilik bu akdar aslında oyurup mesajların atıldığı saatlere bakmak da lazım belki adam okuldaydı vs deydi o yüzden geç atmıştır artık on uda başkası yapsın lan işim gücüm var lol
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Babacum mantıklı konuşmuş.
Yalnız bir düzeltme yapayım: Babacum a verilen oylarda ilk kısımda önce Krusty oyunu normal yazıyla atmış, sonra Spyro atmış, sonra Krusty bold olarak atmış ilki geçerli sayılmıyo diye. Krusty Spyro nun ardından değil, Spyro Krusty nin ardından atmış yani.

Krusty mafyamıdır? Emin değilim. Ama evet, Krusty-Spyro-QueenofSpades üçlüsünün daltonlar gibi ardışık gitmeleri tuhaf görünüyo biraz...

spyro değildir bence.. çünkü adam oyunu takip ederken liseden beri tanıdığı "ildeniz" var karşısında diye yorumluyor beni mesajları şimdilik spyroya elleşmiyorum ondan öncelikli hedefler var karşımda
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi tam olarak tovni olduğumu kanıtlamamın imkanı yok ama yinede sunucam argümanlarımı

öncelikle bittus'un ardından attığım mesajla tovni olduğumu anlamanız lazım. ilk olarak bittus'un tovni olduğunu söyleyen benim.

Bittus said:

hatta bu da Cassiline'in attığı mesaj:

Selam.

Senin oyundaki rolün Townie. Gündüz oy vermek dışında herhangi bir özel gücün yok.

İyi oyunlar.

Krusty said:

tımam bittus kesin tovni o zaman.

babacum spyro'dan sonra oy vermişim fln demiş ama olay böyle değil. bittus'un mesajdan sonra gayet oltaya geldi bu yüzden babacum'a oy kullandım. ilk oyuda babacum'a ben verdim ve gayette haklıydım verdiğim oyda.

egoyagmur'a oy vermemin sebebiyse daha hiç şüpheli yoktu oyunda ve kullandığı ilk oy çok saçmaydı.

herneyse durum bu linç edilirsem pek umrumda olmaz gerçi. en azından sadece tovni ölmüş ölür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...