Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

Son mesaj:

Zaten acemiliğimden ve fazla heyecanımdan yerimde duramadım, pek belli ettim, benim asılacağım kesindi. İldeniz keşke baska birini araştırsaydın da daha cok ipucu elde ederdiniz. Neyse takımıma başarılar diliyorum, ben yokken daha rahat hareket edersiniz ninihihihhii =)

Townie'ler : Hepiniz öleceksiniiiiz!!!

Haydi iyi oyunlar. ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

shadowfury said:

Bittus: Ölümü bize önemli bir ipucu veriyor: Mafya da recruit yeteneği yok. Eğer olsaydı büyük ihtimalle ilk turdan saflarına adam çekmeye çalışırlardı, dahası townie olduğu garanti olan birini öldürmek yerine onu kendi saflarına çekmeye çalışırlardı.

nedense şu yorum bana çok şüpheli gözüktü. sanki kendisi mafyaymış da townie olsam böyle düşünürdüm diyerek yazmış gibi geldi. hislerime güvenerekten
linç oyu: shadowfury
Sosyal ağlarda paylaş

Bence detektifimiz olarak Babacum bugün öğrendiği kişiyi açıklasın. Çünkü bence şu anda mafya üyelerinin ilk hedefi karşı grupları çökertmek, townieleri ise sonraya bırakmak. Gece öldürülenlerden de belli iki grup da detektifi öldürmüyor. Eğer babacum o kişiyi açıklarsa güvenebileceğimiz iki kişi olur ve ona göre linç oyu veririz.
Sosyal ağlarda paylaş

babacum kimliği açıklasın diyenlere nedense güvenemiyorum.

abi şu an 13 kişiyiz. Bir dedektif var kaldı 12. 1/13 olacağına 1/12 olmasının ne gereği var.
mafyalar mafya veya doktor arıyor. Bulma oranını yükseltmek neden?

Adam baktı yanlış iz üzerindeyiz çıkar söyler o townie diye gerekirse.

Bu kadar basit yaw
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

Osso said:

linç oyu:Krusty

eğer ölürsem bu gece bunu krusty yaptırmış olacaktır mafya olduğunu bulduğum için

şunu biraz açabilir misin?
yani babacum QoS anti-town dedikten sonra bile krusty mafyadır diyebilecek ne keşfettin?

osso hazır burdayken şunu bi cevaplar mısın?
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

Osso said:

linç oyu:Krusty

eğer ölürsem bu gece bunu krusty yaptırmış olacaktır mafya olduğunu bulduğum için

şunu biraz açabilir misin?
yani babacum QoS anti-town dedikten sonra bile krusty mafyadır diyebilecek ne keşfettin?

QoS zaten asılacaktı ondan oyumu başkasından yana kullandım. krustynin attığı mesajlara ve iç güdülerime göre bence mafya o.
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

bu arada leopar fln çok pasif şüpheleniyorum kendisinden. birde şüphelendiğim nosfe var ama korkuyorum kendisine oy vermekten.

abi ben pasif degilim, yasadigim yerle turkiye arasindaki zaman farkindan o

turkiyede aksam prime time (7-12 arasi) burada gece 3e felan denk geliyor

ayrica bana gelene kadar ne pasifler var. mesajlari okumadan hedef gosteriyosun galiba =)
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

Az da olsa yararı var işte, zararı yok ki? Adamlar gece niye rolü olmayan bir masumu öldürsünler, gece öldürdüklerinden belli detektif bile umurlarında değil.

söyledikleri o değil.
eğer birisinin townie olduğundan emin olurlarsa onu hedef almazlar, bu yüzden doktoru bulma ihtimalleri artar diyolar.

dedikleri doğru da.
ama bence aynı şekilde mafya bulma ihtimalleri de artıyo(üstelik mafyaların 1 den fazla kişi olduklarını düşünürsek mafya bulma ihtimalleri, doktor bulma ihtimallerinden daha fazla artıyo)

dediğim gibi en doğru seçim şimdilik susup ancak bu townienin veya babacumun hayatı tehlikeye girdiğinde açıklaması olur.

Neyse, asıl konuya dönersek;

Eski sayfaları tekrar okudum ölenlerden bir bilgi çıkar belki diye, ama pek birşey çıkaramadım.
Savunma mekanizması olarak bana linç oyu verenlere bok atasım var ama onun için de pek birşey çıkaramadım, hem uykum var yatıcam şimdi, tekrardan okuyasım da yok... Bitsin gitsin diye oy yağdırmazsanız yarın öğlene doğru bi daha bakınırım.

her ihtimale karşı ölürsem içimde kalmasın diye şüphelileri listeliyim filan diycem de, o da çok zahmetli geldi şimdi, mesajları kontrol etmem filan lazım. oy verenleri filan yoklayın işte... çıkar elbet biyerden.
mesela tunca linç oyu haricinde pek katılmıyodu yanlış hatırlamıyosam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...