Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

Gereksiz şekilde uzuyor gördüğüm kadarıyla, birkaç saat önce son linç oyu verilir, olay kendi kendine kapanır diye düşündüğümden sessiz kalmıştım.

KahnX'in ilk ÖM'sine ses çıkarmayacaktım, fakat bir çok oyuncuya ÖM atmış anladığım kadarıyla, siz son linç oyunu vermezseniz ben öldüreceğim zaten.

Formalite icabı atabilirsiniz yani son oyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Katledilmiş imamları görünce çılgına dönen halk birbirine şüpheyle bakarken, Krusty'nin ettiği bir söze cevap veren BabacumMostors bir anda bütün öfkeyi üstüne çekmişti. Üzerine düşen nefret dolu bakışlar altında afallayan BabacumMostors kendini savunmaya çalışırken, Bittus'un tek bir açıklamasıyla tüm gözler bu sefer KahnX'e dönmüştü.

Nefret dolu halk önlerine kattıkları KahnX'i darağacına kadar düşe kalka yürümeye zorlasa da , birbiri ardına gelen suçlamalara cevap veremeyen kurbanlarını asacak bir gönüllü ortaya çıkmıyordu.

Sonunda baskılara daha fazla dayanamayan kermit ağır ağır yaklaştığı KahnX'in boynuna ilniği geçirirken, kurbanının aklından geçen son düşünceler "Keşke..." oldu "...keşke buna kalkışmasaydım."

İlk gün linç edilen KahnX düz townie'ydi.

Gece başlamıştır, Özel rol sahibi oyuncular seçimlerini bana ÖM ile bildirsinler.

2. Gün başlayana kadar mesaj atmak yasaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

bakamadım bir süre.. ya öncelikle off-topic konuşmak gerekirse, ÖM c/p lemek benim de sevdiğim bir şey değil.. ama kimi mod izin verir, kimisi vermez.. bana göre mafyaya çok dezavantaj getiren bir durum olduğundan ben oyunlarımda yapılsın istemem.. geçen sene böyle bir durum hiç yoktu.. bu seneki oyunda da ÖM'den soran birkaç kişiye "hayır.. yapmayın.." diyemedim de neyse ki hiç ÖM pasteleyen olmadı.. ancak bu oyunda iki mafya grubu olduğu için izin verilebilir ki zaten cass da serbest olduğunu belirtmiş.. o yüzden legal değil demek yanlış..

cass said:
Forumlar dışında oyuncular arası iletişim YASAKTIR. Lütfen oyunu mahfetmeyin, burada vakit ayırıyoruz, bir çok kişinin zamanı söz konusu.

ha bu olay yanlış işte.. cass da kararını vermiş.. normalde hâlâ oy vermekten kaçınıyor olurdum ama suyunu çıkartmayalım artık..

bundan sonraki turlarda kendimize geliriz inşallah..

linç oyu geri çekme: babacum
linç oyu: kahnx
Sosyal ağlarda paylaş

Henüz saatler önce masum bir insanın ölümüne sebep olan kasaba halkı, hayal kırıklığı ve suçluluk duygularıyla evlerine dağılırken, herkesin içinde sıradaki hedef olma korkusu vardı.

Çoğu kasabalı, gündüzün ilk ışıklarına kadar yataklarında gözlerini kırpmadan huzursuzca dönüp durmuştu. Sabah olduğunda ise, kısmen önceki gün düştükleri hatayı telafi etmek için ama büyük oranla evde yalnız kalmamak için kasaba meydanında toplanmaya başlayan halk korkunç bir görüntüyle karşılaştı;

Kasaba meydanındaki çeşmenin kenarında, boğazı boydan boya kesilmiş şekilde kendi kanı içinde yüzükoyun yatmakta olan Bittus'un sırtında son derece kaba bir şekilde yazılmış bir not vardı : "Biz Townie'nin zeki, cevik ve pm tuzagi tezgahlamayanini severiz. Y'ARR!"

Dehşet ve öfke içindeki halk tam içten içe kaynamaya başlamışken, arka sokaklardan gelen bir çığlık bir anda tüm dikkatleri çekmişti. Kasaba meydanına gelmekte olanlar, az öncekinden farksız bir görüntüyle karşılaştılar;

Önceki gün KahnX'in linç edilmesine şiddetle karşı çıkan Kermit, göğsüne ve boynuna saplanmış shurikenlerle öldürülmüştü. Morarmaya başlayan dudakları Kermit'in gece öldürülmüş olduğuna şüphe bırakmazken, kurbanın gözlerindeki şaşkınlık halen okunabiliyordu.

Gecenin karanlığında kahpece işlenen bu yeni cinayetler, kasaba halkının bir kez daha korku ve panikle birbirlerini suçlamaya başlamasına yol açmıştı...

İlk gece Bittus ve Kermit öldürüldü. İkisi de düz Townie'ydi.

Gün : 2
Hayatta olan Townie sayısı : 16
Linç için gerekli oy sayısı : 8

Mesaj atmak tekrar serbest.
Sosyal ağlarda paylaş

kahnx'e hiçbir söz söyleme hakkı tanımamış olduğumuzu fark ettim linç etmeden önce; ilk sayfalarda ve özellikle de dün atılan mesajlarda kimin ne olduğuna dair önemli ipuçları var, kafamı toparlayabildiğim zaman yazacağım.

bittus'tan hiç şüphelenmiyordum; dolayısıyla ona saldıranlar kafamda şüpheli gözündeydi (kermit de dahil); ama kermit'in de townie çıkması o noktada işleri biraz karıştırdı. yine de patternlar takip edildiğinde birkaç isim çıkıyor ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

shurikenciler.. çakar almazcılar.. hepinizin ensesindeyim ve hepinizi (en azından bir kısmınızı) biliyorum..
http://www.poster.net/van-helsing/van-helsing-photo-van-helsing-6229221.jpg

##linçoyu geriçekme: queenofspades

oyu geri çekmemin sebebi masum olduğun anlamına gelmesin.. son oyu ben vereceim seni dar ağacında ben sallandıracağım.. son oy benim hakkım 8. oy rezerve edildi haberiniz olsun

hani penaltıyı yaptıran atar ya.. o hesap
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...