Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

Bittus said:

ben sadece KahnX için %100 eminim dedim. o da gelen ömden dolayı sadece. çünkü doktor olduğunu iddaa etti. sonra da dedektifim dedi. kusura bakma burada bariz bir yalan var.

başka kimse için %100 eminim demedim. bak liste yaptım 1-2 sayfa önce. hangisi için %100 eminim demişim?

spyro'nun son mesajına da katılıyorum. bir de oyu vermelisin diyorum. buraya kadar geldik zaten. 9 oldu yani. sen vermesen başkası verecek.

oyumu vermiyorum.
herkesin bi kere daha düşünmesini ve oylarını sana vermesini istiyorum bende.
sonuçta oyunda 2 grup mafya var.
kahnx mafya olsa bile bi grupta, sende diğer gruptasın. birbirinizden haberiniz yok. bende senin mafya olduğun konusunda şüpheleniyorum.
ve bana nerde ben doktorum demiş gösterebilirmisin ben kaçırdım orayı galiba.
oyun içinde sürekli doktorlar beni korusun diye ağlayan ben değilim.

1) mafya olduğumu düşünebilirsin tabi.

2) doktorum diyen KahnX idi.

3) benim "doktorlar beni korusun istiyorum" dememdeki amaç, mafyanın gece linci sırasında ikileme düşmesini sağlamak. ben zaten şunu dedim. beni ya da babacumu korusun ama sakın belli etmesin. böylece mafya ikimizden birine yöneleceği zaman ikilemde kalsın. risk almak zorunda kalsın. çünkü birini linç etmeye kalkar ve o kişi doktor tarafından korunuyor ise, o linç boşa gider ve o kişi ölmez. hatta 2 mafya grubu doktor tarafından korunan kişiyi seçerse şukela olur, ikisinin de linç hakkı yalan olur ve townieler karlı çıkar. sonuçta towniler bir turda sadece 1 kişi alırken, 2 mafya grubu 2 kişiyi linç edebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

she dances naked in my soul and sleep won't come
and it's no use to pray this prayers to notre dame
tell,who'd be the first to raise his hand and throw a stone
i'd hang him high and laugh to see him die alone
oh lucifer,please let me go beyond god's love
and run my fingers through her hair esmeralda

belle - notre dame müzikali

açtım dinliyorum çok iyi şarkı

çay+eti kaymaklım isteyen?
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

babacum sen dedektif çıkmazsan bu oyunda, rlde bulur ümüğünü sıkarım valla. oyundaki herşeyi bu ihtimale yatırdım.

yok doğru ata oynuyorsun rahat ol..

bu arada şimdi dikaktimi çekti kim dedi hatırlamıyorum da oyunda bir de "köyün delisi" varmış ya.. benim normalim öyle.. ahanda gökalp burda rl de gördü adam sorun
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

kermit said:

Bittus said:

2) doktorum diyen KahnX idi.

işte bunu nerde söylemiş onu merak ettim.
en son bavulunu toplarken dedektifim yazmış

ben ömde kendini belli ettin deyince, ya yok aslında ben doktorum dedektifi bulmam lazım, diye geveledi.

her ömden sakallıyım diyene sende "selam dede" diye karşılık verseydin.
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

kermit said:

bende kahnx'ın mafya olmadığını düşünüyorum.
bi anda herkes çullanıyorsa bi sebebi vardır. sonuçta 9 oy gitmiş. bu 9 oyun 9 taneside townielerden değil. kendisini zora sokacak insanlar içinde güzel bi hedef kahnx.

19 kişilik oyunda 9 oy az bile.

oyuna hala mesaj yazmamış arkadaşlar var gibi duruyo onlarıda dikkate almalısın
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben kermite hak veriyorum.. neden çünküadama öm ile değil direk msn üzerinden ulaşıldı o yüden bittusun k/y yaptığı öm nin gerçek olup olmadığını bilemez

kermiti ikna edecekseniz daha farklı argümanlar sunun adam da benim gibi öm olayını sevmiyor işte

ha mafya olsa zatren muhtemelen bu kavgaya girmezdi.. yoksa khanx mafya da onu mu koruyor? DINDINDIN DNNNNNN
Sosyal ağlarda paylaş

ben kahnxı savunmuyorum bu arada. yaptığım tek şey şu oyunda genelde mafyaların aktif ve townielerin pasif olması. oyuna katılımlarının olmamaları. ve bi anda herkesin "ben dedektifim" diyen kahnx üzerine çullanması dikkat çekici.
babacumda ben dedektifim diyor ama mafyalar akıllılık edip "bu kadarda belli etmeyelim kendimizi. babacumdan oylarımızı çekip kahnxa yüklenirsek babacumu bi sonraki turda indiririz" düşüncesindeler. gece doktor babacumu korumazsa mafya grubu onu gece öldürebilir. yada bi sonraki turda babacumda gider.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın kermit. ben de olsam aynı şeyi yapardım belki. ama townie olanlar aynı mesajı aldığı için bana güveniyor. yoksa ben linç edilmiştim bile. ama yani ben ne kadar söylesem de inanmamanız normal abi. çok öğrenmek istiyorsanız linç edin ve öğrenin kimliğimi. kimseye silah zoruyla oy verdirmiyoruz burada.
Sosyal ağlarda paylaş

silah zoruyla oy vermeme değil.
2 mafya grubu varsa 2 adette dedektif olasılığı olan bi oyundayız.
kahnx dedektif ise söylediği gibi geçen oyundaki vinghtor saçmalığı olacak. ilk turdan fatih gerizekalısının "şüphelendim kusuruma bakmayın" diyerek idam ettiği dedektif.
o yüzden oyumu ilk turdan kahnx'a vermeyi düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...