Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

gökalp ne yalan söyeyeim ben de ik idedektif oalibleceğini düşünüyorum ama khanx kalkıpda benim öm yi buraya yazdıktan sorna "evet aynısını bana da yolladılar babacum da dedektif ben güveniyorum ona" demedi.. ya da diyemedi..

han
khanx gerçekten dedektifse ikimizin de mesajı aynı olmalıydı bu bağlamda "babacum masumdur" demesi gereken hatta dedektif olduğumdan en çok emin olanın khanx olamsı gerkiyordur.. ben bittusu mafya sanıyordum ama o öm yi gönderdikten sonra kimse kalkıp "arakdaşım ben de townieyim ama bana farklı geldi bu öm" demedi mesela o yüzden bittusa karşı olan görüşüm değişti.. ki adamı bayaa bi de hırpaladım gibime geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

ben sadece KahnX için %100 eminim dedim. o da gelen ömden dolayı sadece. çünkü doktor olduğunu iddaa etti. sonra da dedektifim dedi. kusura bakma burada bariz bir yalan var.

başka kimse için %100 eminim demedim. bak liste yaptım 1-2 sayfa önce. hangisi için %100 eminim demişim?

spyro'nun son mesajına da katılıyorum. bir de oyu vermelisin diyorum. buraya kadar geldik zaten. 9 oldu yani. sen vermesen başkası verecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

ben sadece KahnX için %100 eminim dedim. o da gelen ömden dolayı sadece. çünkü doktor olduğunu iddaa etti. sonra da dedektifim dedi. kusura bakma burada bariz bir yalan var.

başka kimse için %100 eminim demedim. bak liste yaptım 1-2 sayfa önce. hangisi için %100 eminim demişim?

spyro'nun son mesajına da katılıyorum. bir de oyu vermelisin diyorum. buraya kadar geldik zaten. 9 oldu yani. sen vermesen başkası verecek.

oyumu vermiyorum.
herkesin bi kere daha düşünmesini ve oylarını sana vermesini istiyorum bende.
sonuçta oyunda 2 grup mafya var.
kahnx mafya olsa bile bi grupta, sende diğer gruptasın. birbirinizden haberiniz yok. bende senin mafya olduğun konusunda şüpheleniyorum.
ve bana nerde ben doktorum demiş gösterebilirmisin ben kaçırdım orayı galiba.
oyun içinde sürekli doktorlar beni korusun diye ağlayan ben değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

zaten oyunun bokunu çıkartanda o öm olayı
oyundan soğuttunuz.
öm oyun dışı bişey. kalkıpta bunu oyun içinde kullanmak ise hiçde legal bi davranış değil. oyunun afedersiniz ama içine sıçtınız kısacası.

Cassiline said:

SS koymak yasak, fakat gelen ÖM'yi koyabilirsiniz.

burada da gördüğün gibi illegal bir olay yok. oyunun ilk gündüzünde böyle bir karışıklık olacağı aşikar. öm olayı, en azından gündüz bir townie'nin ölme olasılığını azaltıyor. ama hala öyle bir ihtimal var. manipülasyona gelip yanlış bir karar vermiş olabiliriz. tek sebebi ilk gündüz olması ve kimsenin hakkında bir fikrimizin olmaması.
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

Cassiline'dan gelen ömyi yayınlamakta herhangi bir yanlış bir şey yok ama oynuyanlara oyunla ilgili öm atmak yasak.

bunun yaptırımı olmalı. çünkü bir kere yanlışlıkla yollanmış bir şey değil.

işte ömyi yayınlamakta yasak olmalı. bundan önceki oyunlarda bu sıkıntı yoktu. böyle bi olay yaşanmadı. oyun başlamadan oyun dışı bi olay sana görev bildirilmesi. bunu kalkıpta burda yayınlamak saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

bittus, 100% townie kermit.. hani bana ne kadar güvenebilirsin bilemem ama şu an kendim dışında 100% townie olduğunu bildiğim tek oyuncu bittus.. bunun sebebi ÖM exploiti tabi ki ama sonuç bu..

sen de mafya olsan kendini bu kadar dibe çekecek iddialarda bulunmazdın diye tahmin ediyorum.. muhtemelen pro-town'sın ama townie olmadığın apaçık ortada.. boşuna bittus'u linç ettirmeye kasmamanı tavsiye ederim..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

bittus, 100% townie kermit.. hani bana ne kadar güvenebilirsin bilemem ama şu an kendim dışında 100% townie olduğunu bildiğim tek oyuncu bittus.. bunun sebebi ÖM exploiti tabi ki ama sonuç bu..

ben kimseden %100 emin değilim.
ama niyeyse insanların bi anda gaza gelip Kahnx hakkında direk yargıda bulunması beni şüphelendiren kısım. bu yargı olayındada başı çeken kişinin "%100 mafya" diyerek bittus olmasıda beni daha çok şüphelendiren kısım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...