Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ravencrest Hakkında Bilgi..

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Karakterimi bu realme taşımayı düşünüyorum. Şuan oynadığım Realmde SW'de 450-700 Latency alırken Ravencrest Realminde 80-200 arası değişmekte.

Alliance açısından daha güçlü bir realm olduğunu anladım. Lvl 1 karakter açıp bazılarına soru sordum. Ama yinede burada oynayan arkadaşlar bana WG durumu ve BG sıra gelme durumu hakkında geniş bilgi verebilirse çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler..
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında ben oynadım, pug vs. konusunda inanılmaz, puglar lk falan indiriyor o derece.

bg konusunda ise değişken, ab, wsg tarzı bgleri alırken ioc, av kaybedebiliniyordu. ally popülasyonu her ne kadar çok olsa da wg kaybedebiliyor, zaten wg ile pek işim olmadığımdan artık çok da umursamıyordum.

en iyi pve guildi alterac deviants, en iyi pvp guildi ripped in four weeks bu arada. horizon diye yabancı/türk guild de vardı sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

trix said:

zamanında ben oynadım, pug vs. konusunda inanılmaz, puglar lk falan indiriyor o derece.

bg konusunda ise değişken, ab, wsg tarzı bgleri alırken ioc, av kaybedebiliniyordu. ally popülasyonu her ne kadar çok olsa da wg kaybedebiliyor, zaten wg ile pek işim olmadığımdan artık çok da umursamıyordum.

en iyi pve guildi alterac deviants, en iyi pvp guildi ripped in four weeks bu arada. horizon diye yabancı/türk guild de vardı sanırsam.

Tamam akşam buraya migrate ediyorum. Sağol bilgiler için.. Zaten pug takılacağım
Sosyal ağlarda paylaş

trix ne kadar once oynadın bilmiyorum ama suan alterac deviantstan cok daha iyi pve guildleri var.

bildiğim kadarı ile en iyi pve progress ravencrestte var. fakat genwanın da dediği gibi genelde bu guildler international değil. international olan sayılı hardcore guild var onlar da zaten cok fazla yeni oyunculara ihtiyac duymuyorlar.

denildiği gibi pug olarak çok rahat her raidi yapıyorsun fakat şunu söylemeliyim ki bu serverda herkes kendini en iyi saniyor. dandik totc raidlerine bile gs 5500+ or no reply gibi spamler yapılıyor bazen raid kurarken.

pvp konusunda bariz alliance daha baskın. populasyon olarak da cok daha fazla sayıdalar.

eger asmıs gearın ve genelde cok olmayan bir classın varsa sanırım 2 tarafta da iyi guild bulabilirsin. bu arada iyi guild dediklerim tabiki hc lick king kesenler ya da kesmek uzere olanlar diyim.

onun dışında bu serverı onerirmisin dersen, hayır onermem. her zaman full server. son ek paket geldiignde 3.5 saat kuyruk bekledigimi bilirim 1 ay sonra bile.
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay önce oynadım, alterac deviants en iyi progress guildiydi. en azından shadowmournelu dk tank [socketlerine 30 stamina ile gargoyleskin enchantı vardı o derece] alterac deviantstaydı.

1 kere sıra beklediğimi hatırlamıyorum ama, inanılmaz kalabalık ama 1 kere sıra beklemedim. stormscale'da da oynadım, hep sıra hep sıra, raven bu konuda iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 2004ten beri o serverdayım. ilk zamanlar zaten her gun sıra bekliyordum ama artık o derece degil. yanlız her ek paket sonrası 1 ay sıra bekliyorsun. tbc yi ne kadar bekledim hatırlamıyorum ama bu son ek pakette 1 ay sonra bile sıra bekliyordum.

alterac da iyi guild evet ama en iyisi degil benim bildigim. gerci cok farketmez yani degisiyor o is surekli idda edemem ondan.

gelme ama bu servera sdfs. hele ally isen zaten cok kalabalıklar allylar. ben horde olarak bile sevmiyorum bu serverı
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Miraul Haklısın.. Orada Alliance oynayan yabancılar söyledi. Btün imba guildler gitti dediler.

Server İzlenimlerim.

1. Trade Değil. Adeta spawm.. Hangi Puga girsem diye düşünüyorsunuz o kadar çok pug raid varki. ( Hoşuma gitti )

Puglar kaliteli , herkez 5.6k GS üstü olunca başarı daha yüksek.

2. WG genelde Alliancede. Bazen zar zor kazanılıyor ama yinede kazanılıyor.

3. Bg sıraları çok hızlı geliyor. 1 Dakika altında hop BG desin. %40 Allaince %60 Horde Kazanıyor.

4. Latency Harika. Sabah ilk defa 77 MS ile BG yaptım.. Eski Realmimde 250 görünce zevkten 4 köşe oluyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

nasıl horde kazanıyor % 60 ya. hani en son totc zamanı bırakmıstım, su an gene actim ama oynamıyorum. fakat alliance ezici sekilde bg lerde ustundu. % 10 filan horde nerdeyse o dereceydi. butun kaybedilen bg ler beni mi buluyordu yoksa. sans mı

Öyle abi :)

bütün gün durmadan bg yapan birisiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...