Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yuxexes'ten pena kazandım!

pipboy

Öne çıkan mesajlar

ya adamın şarkılarını falan sevmiyorum turrrr şeklinde de birkaç tavsiye için mailş atabilirim belki menfaat olayı yani:) programda maillere cevap verdiğini söyledi...bir de vermeyecek sanki adam rockstar olmuş a hava atıo:)

[Bu mesaj Norton_Antor tarafından 04 Ağustos 2004 23:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:40 tarihinde demiş ki:
bu cem köksal çok yorucu birşeyler çalıyor ma ya.kafma şişti dinlerken

ya nolur sen bgn thread atma,bgn koparıyosun beni :lol:[signature][hline]Norton_Antor, 04 Ağustos 2004 04:11 tarihinde megadeth'in son albümü the system has failed hakkında konuşurken demiş ki:
windows konulu bir albüm galiba:)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

aha programı kaçırdık tüh be :) tekrarı pazardı heralde neyse o zaman izleriz[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 05 Ağustos 2004 10:39 tarihinde demiş ki:
.. picking
sweep picking miydi arkadaşlar?

ewt ona da hemen mesaj attım belki başka birşey dah akazanmışımdır:)

pena önemli bir faktör bu arada ya.benim 1.5 senedir kullandığım 0.6 ibanez pena var bir tane başka birşeyler çalamıyorum.bir ara gidip 20 tane falan almam lazım ondan bendekini kaybediyorum buluyorum falan arasıra çünkü:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 15:46 tarihinde demiş ki:
said:
Natural_Jedi, 05 Ağustos 2004 10:39 tarihinde demiş ki:
.. picking
sweep picking miydi arkadaşlar?

ewt ona da hemen mesaj attım belki başka birşey dah akazanmışımdır:)

pena önemli bir faktör bu arada ya.benim 1.5 senedir kullandığım 0.6 ibanez pena var bir tane başka birşeyler çalamıyorum.bir ara gidip 20 tane falan almam lazım ondan bendekini kaybediyorum buluyorum falan arasıra çünkü:)

gitarda çalarım penamda ibanez diyosun yani :)
evet haklısın norton tıpkı baterideki bagetler gibi bir markaya alıştın mı başkasını yadırgıyorsun.Mesela ben Vic Firth veya Regaltıpden başka baget kullanamıyorum asadasad[signature][hline]Norton_Antor, 04 Ağustos 2004 04:11 tarihinde megadeth'in son albümü the system has failed hakkında konuşurken demiş ki:
windows konulu bir albüm galiba:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...