Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epiphone Les Paul Goth'uma kavuştum.. Ama Nasıl?(okuyun)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

said:
DeamoN, 05 Ağustos 2004 13:09 tarihinde demiş ki:
mortis bu arakdaslar mono bi girişten bahsedio onun stereo versyonu da war hatta kayıtlar öle yapılır mono kayıt mı olurmus ?
stereosu için gerekli kablonun yapısı tam bilmiorum ama sorarsan söylerler
giriş de stero olacak bu arada 2 parçalı olacak

gitarlar ztn mono çalışır... stereo ya gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 05 Ağustos 2004 21:42 tarihinde demiş ki:
çok rahatsız gitaralr les pauller çok da ağır resmini görünce bile daralıorum böyle kalın klavye çalsan çalnmıoo oyyy oyyy

kalın klavye bende sevmiyorum ya. bir de birşey çıkrdılar şimdi ince klavye seven kötü gitaristtir diyorlar sinir oluyorum. #$#$#½$½4(/+/^(//('&^& diyesim geldi.[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

valla school of rockta 10 yaşındaki velet gibsonla döktürüyordu ağır ince falan hikaye.[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hangi çıkışa takacağımı sormuştum ya neyse deneye deneye bulurum daha rahat, kaç alternatif var ki sanki.. ;)

kasanın arkasına eğilmeye üşeniyorum biraz ters bi yerde de.. bi de direkt amfiden line-in'e takmanın zararı olmaz sanırım?[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

bi line 6 pod v2 ile kayıt yapsak süper olur heralde ?

(konu dağılıyoda yeterince konuşulmuş zaten :P )[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

mic dışında 2 seçenein var ztn benimki yeşil girişte duruo daha doorusu 5+1 sistem var önlerle beraber gitarın jakı nı birleştirdim bi aparatla line ine taktım kesinlikle line ine takıcaksın yannız unutma önüne preamp gibisinden bişilere guitar fx kullanıyosan gerek yok ama bi overdrive pedalı al ucus onla çalış derim neden overdrive çünkü dist gibi sesler karışmaz efektle temiz çalmaya alışırsın...
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız siz Les Paullara kalın demişsiniz. Evet Gibson ve Epiphone un Standart veya Studio LEs Paulları baya kalın ve ağır gitarlar. Hele studio çok ağır. Tam böle oturup studio da çalacağın gitar yani :) Ayakta boyun ağırtır.

Ama Les Paul Gothicler çok ince ve hafif gitarlar. Hatta satan çocuğa sordum sen bu gitarın neresini beğenmedin dedim. Gitar dedi bana çok hafif geliordu dedi. Jackson Soloist almış zaten..
Fretboard kalınlığı olarak la Gothiclerin, nerdeyse fender le aynı kalınlıkta.. Yani Gibson/Epiphone Standart, veya Studio modelleri gibi değiller. Çalınca görürsünüz.. Gitar küçük ve hafif baya :)

P.S : Bu arada ben Mortis, arkadaşın bilgisayardaydım, direk Cevapla diip yazdım. Unuttum kendi accountumla girmeyi :)

[Bu mesaj MilleR tarafından 06 Ağustos 2004 01:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben washburn n2 imzalı seriden kullanıyorum inanamayacaım derecede iyi çıkmış bi gitar bu klavyesi tam bana göre aşırı seviyorum... Gibsonların ne kadar klavyesi kalın olsada o unutulmaz tok sesi clean tonunda attıın soloların verdii o inanılmaz haz deişilmez bişi fenderi o kadar sevmiyorum mesela gibson hastasıyım.. soloist gerçekten solo için :D[signature][hline]@+Le'PhAnTom+@
N ¡G™ä ÂÆ©® E@╦U®£
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...