Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epiphone Les Paul Goth'uma kavuştum.. Ama Nasıl?(okuyun)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Şimdi şöle bi durum var Epiphone Gibsona bağlı bi marka,
onun alt firması gibi bişey ama artık kendisi de başlaı başına marka haline geldi. Yani epiphone kullanan ünlü gitaristler flana var
2000 dolrarlık gitarları falna filan var yani

bi Fender Strat la Fender Squire olayı gibi değil.

Epiphoneun o 200-300 dolarlık lespaulları kötü olabilio. Mesela benim aldığım gitarın manyetikleri yeterince ii değil ama o sorun değil değiştirirsin

P.S: DEAMON SAYESINDE ALDIM GİTARI O OLMASA ALAMAZDIM . DEAMON KRAL ADAMSIN! :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Epiphone gothic'nin amerikan strattan iyi olduğunu söyleyen adamlar falan var. Belki o kadar iyi değildir ama o fiyata alınabilcek en iyi gitarlardan birisi[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 03 Ağustos 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
600-800 dolara 0 a bulacağınız en iyi gitar olduğunu söleyebilirm..

Epiphone un çok dandik gitarları var Special II die les paul modeli var mesela kağıt gibi gitar onlardan uzak durun fakat Les Paul Goth baya iyi bi gitardır.

Sonuçta her markanın kötü modelleri vardır. O fiyata jackson alın da sonra cızır cızır çalarsınız artık... :)

Hala ibanez rg diyorum
bilmiyorum fiyat konusunda aynı yerlere giren bir adet rg350 dx aldım aynı şekilde o fiyat listelemesinin içine rg 370 dx ide koyabilirsin cillop gibi gitarlar[signature][hline]Elder Tailor
Mavi D'uinlorie [=o=]
Pati Server Ruless
Sosyal ağlarda paylaş

bunun ağacı ne? merak ettim iyice..

bu arada ben kadıköy pasajında whisky'de özel ders aldığımda siyah bi epiphone vardı ders odasında. modeli neydi bilmiyorum ama benim eşşek gibi sandığım gitar ufacık bir şey çıktı. hatta öyleydi ki benim strattan daha küçüktü gövde olarak, sap ise boy olarak aynıydı.. sanırım gothic değildi ama biraz kolpa bir şeydi.. ya da eskiydi bilemiyorum.

aslında bi ara şöyle clean bir şeyler çalsan kaydetsen de tonlarını duysak, çok meraklıyım da böyle şeylere, deneme fırsatı bulamadım hiç.. tişkür.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Mahogony olcaktı ağacı Maun ağacı oluyo galiba ? Klavyesi ebony olması lazım. Maun ile daha tok tonlar geliyo diye biliyorum ibanezin S modellerindede kullanılıyor.[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

magohony mahogony her neyse.. süper de, ebony klavye olcağını sanmam, epey pahalı onlar. gerçi rosewood ve maple dışında bir şey kullanmadım ama genelde bass gitarlarda oluyo ebony. güzel olsa gerek ama.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 04 Ağustos 2004 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.epiphone.com/default.asp?ProductID=36&CollectionID=5

evet ebony değilmiş klavye. ebony sanırım gibsonlarda kullanılıyordu. alder neydi bu arada?

bu gitara şöyle aktif emg 81 falan takılsa uçar zaten =)

edit : alakasız olcak ama böyle bişey buldum . http://www.epiphone.com/free.asp

Willy var gitar çalıyo ekranınızda gezip deneyin derim eğlenceli :)
[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Predator- tarafından 04 Ağustos 2004 17:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla lay lay lom a bi kere gittim bi arkadasla
kiz bi processor alacakti
adamlar beklicez demisler, beklememisler ve satmislar, o derece paragozler yani, nakitle gidersen kime sozleri olursa olsun satiyolar,
bu ikinci el birinci el scam i de cok daha kotu bi izlenim birakti gozumde, kimseye onermem lay lay lom u bi daa[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

Jackı küçülten zımbrtılardan alsan yeter. Daa benim bildiğim mikrofon girişinden bağlıyorsun ben hep mikrofondan bağladım bu güne kadar[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

mortis bu arakdaslar mono bi girişten bahsedio onun stereo versyonu da war hatta kayıtlar öle yapılır mono kayıt mı olurmus ?
stereosu için gerekli kablonun yapısı tam bilmiorum ama sorarsan söylerler
giriş de stero olacak bu arada 2 parçalı olacak[signature][hline]Bornozlu Canavar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 04 Ağustos 2004 16:40 tarihinde demiş ki:
abanoz gitarda pek tercih edilmiyo evet.

klasik gitarda daha çok kullanılıyor diye biliyorum.ben şahsen abanoz klavyeli bi klasik gitar kullandım arkadşaımda.harikaydı[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

Distortion tonları falan nasıl denedin mi hiç ? Ayrıca köprü sisteminin değişik olması ne gibi fark yaratıyor ? Herhangi beğenmediğin bi yönü var mı ?[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...