Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Raid Progression Refinements

Rikkie

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

deadwoll said:

Viktor said:

lvl 35-40 civarinda loch modandaki 10-20 arasi allylar felaket zorluyordur :p

wetlands desen kervan gecmez kus ucmaz

arathiden ciktinmi kaptirip gidiyordun ehuehu, tek sorun arathiden cikabilmek

sagolsun su salak trolleri keserken bir ally paladin takildi pesime, herif loch modana giden tunellerin roaya kadar kovaladi arathiden, dedim bari buraya kadar geldim bi badlands FP aciyim

ehueheu

Sorun şu ki o yolu bilen pek kimse yoktu işte. Hani wetlands loch modan tünelini nerden bilcek ilk charını kasan guide kullanmamış horde.

Ben ilk başta redridge'den çıkmaya çalışmıştım mesela, burning steppesde ölmekten çıldırmıştım.

ally icinde gecerli aynisi
benide blackrock mountainda farm almislardi, mountaindan iniyorum dragonkin gelip kafama vuruyor oluyorum

hatta dedim UO gibidir belki, azimle hayalet olarak stormwinde kostum, graveyardda reslendim hooop oldugum yerdkei graveyarda atti

meh

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
eskiden olurdu
yane asirlar once
ben o butun yolu olu kosmustum
Sosyal ağlarda paylaş

Cok tutum pve degisikliklerini ozellikle loot olayi iyi olmus, oyle 1 milyon item kas kas biter insallah. Wow u kurtarmak istiyorlarsa pvp sistemini degistirmeleri lazim, hatta ilk yapmalari gereken rougelerin invisini nerflemeleri lazim 20 sn ye felan indirsinler invislerini duzelir oyun biraz
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Cok tutum pve degisikliklerini ozellikle loot olayi iyi olmus, oyle 1 milyon item kas kas biter insallah. Wow u kurtarmak istiyorlarsa pvp sistemini degistirmeleri lazim, hatta ilk yapmalari gereken rougelerin invisini nerflemeleri lazim 20 sn ye felan indirsinler invislerini duzelir oyun biraz

bütün oyun roguelerin stealthı üzerinden mi dönüyor:)
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

mage'den, priest'den shield pala'dan bubble kalksin o zaman

druid form degistiremesin 1 saat boyunca

resillence'i de kaldir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...