Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Prophecy

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

evet aldım ama bu kadar karışık bi sistem yapmanın ne gereği varmış arkadaşım. beta key geliyor, kullanmam için hem oyun accountunu hem forum accountunu girmem gerekiyor. forum accountum yok diyorum, yaratmak için önce gamingo accountu lazım diyor, gamingo accountunu açıyorum, oradan login oluyorum, sonra forum accountu açıyorum, en son keyle beraber forum acc ve oyun acc bilgilerini giriyorum. 3 ayrı account oluşturdum tek oyun için oha yani.
Sosyal ağlarda paylaş

auhauhhahah

bu ne abii bug manyağı oyun.
oyun 5dk da bir falan göçüyor yada hata veriyor. görev alıyorsunuz görev menüsünde çıkmıyor, jump yapıyorsunuz gitmiyor bekliyor, logout/login yapıyorsunuz bi bakmışınız gitmişiniz. exit diyorsunuz kapanmıyor oyun, task managerdan kapatmak lazım. tutorial da çok kötü hiçbirşey anlamadım resmen.

grafikler iyide gerisi lol.

uninstall >_<"
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
merhaba arkadaşlar forumunuzu inceledim bazı arkadaşlar bu oyunu test etme şansına ulaşmılar eğer bu yaptığım forum kuralları gereği yanlış yasak deilse oyunu test etmiş arkadaşlarımdan varsa beta key yoksa eğer ellerinde bulunan hazır üyeliklerden rica ediyorum.
Şans bana gülmedi nereye baktımsa keyleride hep kaçırmışım smiling smiley

mns adresim
[email protected]

şimdiden teşekürlerimi sunar bu yaptığım yanlış ise yetkili arkadaşlardan özür dilerim.. (onlar gerekeni yaparlar smiling smiley )

oyun konusuna aktarılmıstır :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
250 tane key dagitiliyodu bi tanesi kaptim cektim 5.5 gb oyunu kurdum allah bi giriyim hemen dedim
900mb patch dedi
taam dedim cekeriz np bitti
200mb daha dedi
hadi onada tamam
175mb daha
bu bitincede 150mb cikar kesin..
en tilt oldugum sey beta oyunlarla urasirkene
lanet herifler patchleri parca parca yaptircana clienti güncelleseler.. ama yok hech bi zaman güncellemiyolar :/
yap bi 7gb client cekelim kardesim ne bu bide patch serverlarida yavas 150 ile cekion bekle allah bekle :/
daha oyunu bilem deneyemedim ya of
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu ben ilk izlenim olarak oldukça beğendim, f2p'de lotro gibi hybrid bir sistem izleyip aylık sub açık her ay paralı olanlara herşeyi açan birşey yaparlarsa kesin başlarım, freelancer manyağı olan bir adamı çok çeker yani keyifli.

Ha oyun betada çok bugli ve eksik mi? Kesinlikle evet, çok yapılması gereken iş var oyun hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...