Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout noobuna tavsiyeler vol.1

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

abi oyunu rusca indirmisim, ffuuuuuu-

simdi gog dan indiriyorum ama oda 140kb yi gecemedi, sinir etti.
bi yandan da torrent actim bakalim hangisi once inerse artik.

insan bi gunde 3 kez fallout indirmez ki , israf. yazik. gunah. eziyet.

bu arada ekuri toplanirsa yapalim bi organizasyon yapay bi gaz olusmusken hazir. 3-4 kisi olursak konusunu acar takiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

bende fallout2 yi bitirmek üzereyim bitirince 1 e başlayacam.Fallout 1 2 ikiside orjinal bende Kutulu böyle.ARtisliğimide yapayim hani :D

Abi melee aç meleee MELEEEEE meleee açın yaa tırsak bebeler gibi dayanmışınız guns a ayıp ya. Melee aç patır kütür critle yamultuyorsun. 1 damage le adam öldürüom gözüne bi yumruk atıom göremiyor turnlerin hepsi bende oluyor yada ölüyor.Head e aim shot yaptınmı azaten ölüyor Allahın emri.Cripling olayı ise muhteşem adamın her koluna bacağına vuruşum creepling :D Şuanda level 15 im 170 e yakın unarmed var.San fransisco da Pa lio yu yendim Ring alanında tam ölürken bana silah çıkardı, azının üstüne koydum direkt yamuldu ahah.Şimdi raiders ların kampını yok edem.

Neyse FAllout 1 de meleee hiç denemedim ondada melee deniyecem.

Statları vericem neden böyle vericem açıklayacam sana hepsini.Dur hatta şimdi açıklayayım, Fallout 1 de Brotherhood of steel e girdiğinde luck hariç bütün statlarını +1 kazandırıyorsun belirli bir bottlecap karşılığı ve power armorun oluyor onu base alarak yazıyorum statları (değişir tabi bu)

Gifted , Finesse (one handed da olabilir)
Unarmed,Lockpick(acayip işe yarıyor bence kesinlikle taglenmesi gereken bi skill) oyunda değişik şeyler görmek için Science olabilir 3. taglencek skill çokta önemli değil.

Statlar : +1 brother hood of steel deki ameliyat.Kod : A) +2 power armor.Kod : p
ST : 7 +1(a) +2(p)
PC : 8 +1(a)
EN : 4 +1(a)
CH : 2 +1(a)
IN : 8 +1(a)
AG : 10
LK : 8

En i 4 yapmamın nedeni lifegiver almak.bu perk her levelda sana +4 can puanı veriyor.Yani normalde 4 hp alıyorsun level atladığında bunun sayesinde 8 hp olacak.Perk te ilk awarness almanı öneririm.Swift learner falan onlar hepsi hikaye.2. perk (level 6) More criticial +%5 lik bi crit veriyor.Böylece düz olarak %23 lük bi crit sansın olacak 3. perkte ise Better critial %20 lik ayrı bir critical sansı veriyor.Yani şöyle %23 ayrı %20 ayrı toplanmıyor 2 si :) 15 level oldugundada hth action pointi 1 düşüren var onu al tamam yeter :D
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

bu arada ekuri toplanirsa yapalim bi organizasyon yapay bi gaz olusmusken hazir. 3-4 kisi olursak konusunu acar takiliriz.

Valla tüm yazıları okuyunca benim de tekrardan oynuyasım geldi. Şimdi hangi oyunu ve hangi modları, patchleri indirmemi tavsiye edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

@xieon

yeni multi konusu actik,
http://forum.paticik.com/read.php?35,5127662

su anda fallout tactics i 1.27 patch i ile oynuyoruz. high res patchi oyunu wide screen de hayli rahat oynanabilir kiliyor.
birde baglanti problemleri acisindan otomatik port forward eden tunngle kullaniyoruz.

konuya detaylarini da ekliycem oynamak isteyenler icin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...