Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatınızın parçası

anil_selam

Öne çıkan mesajlar

TOOL - parabol,parabola

milyon kere dinledim ama hiç bıkmadigim tek sarkı bu.klibini gördügümde sarkiyi milyon kez dinlemiştim.ide üstüne klibini 50 kere seyredince tam oldu.halen dinliyorum[signature][hline]Müzik ruhun orgazmıdır
Aşık kelle

[Bu mesaj Schifo tarafından 03 Ağustos 2004 21:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hani,bazen kafaya takılır ya bir şarkı, repeate koyarsınız, dnlersiniz durmadan.... işte onlar:

Dave Matthews Band- #41
Porcupine Tree- Trains
Esbjörn Svensson Trio- Dodge the dodo
Pink Floyd- Wish You Were Here
Radiohead- Let Down
Genesis- Firth of Fifth
Metallica- Master of Puppets
The Mars Volta- The Haunt of Roulette Dares

Bir tane koymak, diğerlerine saygısızlık olurdu.[signature][hline]Existential carousel
Sosyal ağlarda paylaş

Clubbed to Death - Rob Dougan (karayamino mix) Bu şarkıyı dinledikten sonra Matrix i ikinci kez izlemeye karar verdim. Şimdi ise Matrix dışında bi şey düşünemiyorum. Yani hayatımın şarkısı. Eğer üç beş kez dinlersem gözyaşlarım akıyor. Bi de Furious Angels var ama Clubbed To Death başka...[signature][hline]Size vaad ettiğim tek şey gerçek. Fazlası değil.
Sosyal ağlarda paylaş

şarkının bi önemi yok da direk dinlediğim dönemi hatırlatıyor bu yüzden dinleyemiyorum bile:

pitchshifter - everything is fucked
dishwalla - stay awake

dinleyince kötü hissediyorum.[signature][hline]Spyro, 02 Ağustos 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
Walla biz ascra ile her daim kırıntı ve chocolate'a takılıyoruz, yıkılıyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica-Fade to Black rocker olmamı ve metallica'yla tanışmamı sağladı o yüzden anlamı büyüktür.

Guns N' Roses-Estranged kesinlikle hayatımın şarkısı dinlemeden bir gün geçiremem...kalitenin dünya üzerindeki karşılığıdır.

Rob Dougan'ın furious angels ve clubbed to death 'de "ya bu elektronik müzikle üçyüz beşyüz dışında harbi bişeyler de yapılabiliyormuş" düşüncesine sahip olmamı sağladı hayranlık bıraktı bende.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...