Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

free migrate tavsiye

Overlord

Öne çıkan mesajlar

Auchindounda horde karakterim var 2 adet arada oynasamda pek guild bulamadım.Hazır free migrate varken sunlardan birine hem pve hem pvp acınsndan gideyim diyorum Al'akir Stormscale Ahn'qiraj ve twisting nether oynayan eden varsa horde acısından ne durumdalar pve pvp'dewin loss olayı nasıldır acep tşk
Sosyal ağlarda paylaş

Rampagede twisting nether, bgleri baya keyifli. Ben cyclone'u görmedim ama oynadığım diğer 2-3 battlegroup'u hesaba katarsak rampage içlerinde açık ara en iyisiydi.

Twisting Nether horde tarafındayım şu an ve şöyle söyliyim, dün gece ulduar 25m hm'lerini full pugladık, bugün akşama doğru da yoggy'i kestik. 11/12 - 12/12 puglayan 2-3 tane grup var, her hafta 3-4 yeni adam alıyorlar raidlere vs. Onun dışında başka serverlere gitseler world first alabilecek 10 civarı başarılı guild var, hardcore oyuncular guild bulmakta zorlanmaz sanırım.

Eğer ally tarafına free migrate varsa bence allye migrate edip faction change at sonra da. Serverin tek bir kötü yanı çünkü, hiç ally yok neredeyse xD
Sosyal ağlarda paylaş

server hic umrumda degil acikcasi 3 tane alt karakter kaldi auchindoun realminde fena degil server ama pve olarak ilgimi cekmiyor 4-6 icc25 hm pug var 2-3 tane ama realm bg sucks
o yuzden gidecegim serverdaki pve yada ally/horde orani pek ilgilendirmiyor beni sadece vindicationdan kacmaya calisiyorum ^^ bg win ratio balanced bi yerde olursa fena olmaz o 4 realm arasinda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...