Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrende yalnız mıyız?

tamirci

Öne çıkan mesajlar

Bir film vardı adını hatırlayamadığım için şuan kendime bayaa küfür etmekteyim. Herneyse o filmin sonunda başrolde ki teyzemiz şöyle bir laf ediyor : "evrende yanlızssak bütün bu yıldızlar ve gezegenler niye?" bence değilz, başka uygarlıkların var olabileceği fikri bana çok da makul görünüyor.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız değiliz !!!

daha fazla açıklama yapamam suan insanlık buna hazır değil !!![hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle diliz
beyoğlundaki ufo müzesine gitmeni tavsiye ederim
insandan başka dunya dışındakı yerlerde yaşayan birsürü canlı var ve dunyayıda bılıyorlar
hatta şuanda insan ve onların ırkları arasında melez bi ırk yaratmaya çalışıolar
beyoğlundaki müzede 100lerde ufo resmi var orada burada çekilmiş çoğu 2-3 metrelik uzaklıklardan çekilmiş ve ince detaylarına kadar incelenebilicek kadar yakında
bilim adamları akademik kariyerlerinin bitmemesi için açıklamıyolar ama onlar da bal gibi bilio aslında
mesela adam basın toplantısında yok kardeşim uzaylı fln dıo
kulise gelince söyleyemezdim bütün hayatım kayardı dıo
ha bikaç cengaver yokmu bunları açığa kavuşturan var
birsürü insan var hatta
beyoğlundakı müzenin amacıda o zaten sayfalarca imza toplanmış
''Biliyoruz, artık ufo gerçeği açıklansın!'' die
çok değişik şeyler var mesela bi ufo bi kadına yaklaşmış ve bi ışınla elinde kara bi leke oluşmasına sebep olmuşi kadının elinde 17 snedir yaklaşık 4 cm uzunluğunda 1 cm kalınlığında bi leke var
aynı leke bide adamın karnında var
simetrik olarak yerleştirilmiş noktalar var adamın karnında sankı büyük delikli bi elek izi gibi vekesinlikle çıkmayan bi leke

Sonra yabancı bi kız adını unuttum babası kızın fotoğrafını çekio
çekerken bişi yok ama tab edildiktn sora fotoğrafta kızın arkasında bi canlı duruyo insan diil..

türkiyedede büsürü insan var gören balıkesir mi ne anadoludaki bi şehirde belediye ekipleri ufoya benze bişi görüyo vali görevlileri farklı odalara aldırtıp cismi çizmelerini istiyo
çizimler birbirleriyle uyuşuyo

sonra amerikada 51. bölge denen bi yer var biçounuz biliodur filmlerden fln olayın tamamı burda
kesinlikle kimse ama kimse sokulmuyo yaklaşan vuruluyo muhafız direk bağırıyo ''yaklaşırsan vururum''..
işte böyle çok ilgiliyim bu konuya
kesinlikle yanlız diiliz biz nası yaşıosak onlarda yaşıo
sadece biraz geniş düşünürsek bile bunu doğrulayabiliriz..[hline]Wiss lvl 48 Armswoman Kay
Darkonn Grenhart lvl 30 infiltrator Kay
Sosyal ağlarda paylaş

UFO bilmemne derneği başkanı var (bilmiyorum adını), adamı her izleyişimde kopuyorum. En son "Ay'ın Dünya'dan gözükmeyen yüzünde uzaylılar üs kurdu, NASA da bunu bizden gizliyor" demişti. Daha bir sürü iddiası var. Tavsiye ediyorum izleyin, çok güleceksiniz =)
Sosyal ağlarda paylaş

Evrende başka canlıların olması illa dünyayı ufolarla ziyaret edip adam kaçırdıkları anlamına gelmez ki, belki üzerinde yaşam bulunan en yakın gezegen bizden 300.000 bin ışık yılı uzaklıktaki bir güneş sisteminde ve barındırdığı en akıllı canlı bir zürafa zekasına sahip? İnsanların gelişip bu duruma gelmesi istisnai bir durum olabilir, medeniyet kurmak o kadar kolay değil. Belki hiçbir gezegende bizim gibisi yoktur.
Ha bu arada Mars'ta eskiden hayat varmış, ama sadece bakteriler, bişey olamadan yok olmuşlar, kalıntıları falan bulundu baya bir sene önce.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bu konuda tartışmayı bile reddediyorum genelde. ama dayanamadım yazıcam. demin linki verilen siteye bakıyoruz. tarihte ufolar diye bi bölüm var. bütün örnekler muallaktaki zamanlardan. yok antik mısır, mayalar bıdı bıdı falan yazılmış. kardiş dünya tarihi antik çağlar ve 1930 sci-fi akımı sonrası olmak üzere iki zaman dilimine mi ayrılmış? 2500 küsür yıl boyunca nerdeymiş bu uzaylılar? eskiden gelmişlerde anlamıyo bu salaklar bizi biraz daha gelişsinler bi daha uğrarız mı demişler? neden bi allaan kulu çıkıp 1800 küsür küsür yılında bi ufo fotosu çekmemiş? zamanında dünya tarihine kendilerini taştan sütunlarla kazıyan bu uzaylılar karanlık çağlarda nerdelermiş? bizimle dalga mı geçiyolar?

lol be hatta looool !!!

edit:karakurt kardes. evrende baska yaratiklarin varolmasi bizi ziyaret etmelerini gerektirmez kismina katiliyorum tamamen. ama bizden 300000 ishik yili uzaktaki bi gezegendeki zurafa zekasina sahip arkadashtan nasi haberdar olduk onu sheyedemedim ben... ya da yanlish anladim sanirim? bi de bu klavyeye nooldu yaw? uzaylilar mi sabote etti de turkce tuslari basmiyo?
[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 02 September 2003 00:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sunu söylemek istiyorum insanlar uzaylılarla karışmıştır
evrim budur

eğer yaratılış destanını okursanız anlarsınız bizim vucudumuz cok gucluydu onlarınsa akılları ihtiyaçları vardı bize ve sonucda karıstık

ben böle düşünüyorum insan oğlunun ortaya çıkışını[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 02 September 2003 00:03 tarihinde demiş ki:
aslında bu konuda tartışmayı bile reddediyorum genelde. ama dayanamadım yazıcam. demin linki verilen siteye bakıyoruz. tarihte ufolar diye bi bölüm var. bütün örnekler muallaktaki zamanlardan. yok antik mısır, mayalar bıdı bıdı falan yazılmış. kardiş dünya tarihi antik çağlar ve 1930 sci-fi akımı sonrası olmak üzere iki zaman dilimine mi ayrılmış? 2500 küsür yıl boyunca nerdeymiş bu uzaylılar? eskiden gelmişlerde anlamıyo bu salaklar bizi biraz daha gelişsinler bi daha uğrarız mı demişler? neden bi allaan kulu çıkıp 1800 küsür küsür yılında bi ufo fotosu çekmemiş? zamanında dünya tarihine kendilerini taştan sütunlarla kazıyan bu uzaylılar karanlık çağlarda nerdelermiş? bizimle dalga mı geçiyolar?

[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 02 September 2003 00:06 tarihinde değiştirilmiştir]

3000 yıl öncesine ait heykeller bulunmuştur

vede bazı mağralarda ufo resimlerine rastlanılmıştır

1800 yılında ufonun fotosunu çekmek imkansız

yaydığı ışık cok parlak yani gunduz de cekse ozamanlar bir ampulu cekmekden farkı olmaz[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...