Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su aralar cikan bozuk sarkilar

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

hepsi deği, bazıları öyle. ama bazen üstüste aynı şarkı bozuk çıkabiliyor ve sinir bozuyor cidden ve sanki hepsi öyleymiş gelebiliyor. aslında küçük bir kesimi bozuk sayılır, ama günden güne artıyor.

duyduğum kadarıyla, ki ne kadar doğru bilemiyorum, mp3'lerin net yoluyla izinsin yayılmasını istemeyen kişiler mp3'leri bozup byte'larını değiştirmeden yayıyormuş. p2p yoluyla mp3 indirenler azalsın, ya da en azından gıcık olsunlar da albüm satın alsınlar diye.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 27 Temmuz 2004 17:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mesela bir my immortal indirmek için 20 tane dl yapmıştım. Genelde çoğu radyo çekimi olabiliyor onlar zaten kendini belli ediyor boğuk sesli falan. Diğerlerinide gıcıklık olsun diye bozanlar var veya bozuk indirenler var vs.vs.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Soulseek kullanın kesinlikle. hem bozuk şarkı çıkmıyo hem de bazı şeyleri kazaa'dan çok daha kolay bi şekilde buluyosunuz. tek kötü yanı sıra beklemek zorunda kalabiliyosunuz arada sırada ama nadiren oluyo bu. çekeceğiniz kişiyi iyi seçerseniz sorunsuz şekilde iyi bi hızla ve sıra beklemeden çekebilirsiniz istediğinizi[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...