Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 cent den nefret edenler

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

onun zenci kıçını tekmeleyeceğim. yeaa düüd. haddini bildireceğim lanet olası pisliğe. fak yu yea.
ingilizce gramerini baştan yazan hıyarlar yozlaşmanın sembolleri bunun gibi gruplar. dedeşi afrikada naif bir çobanken sen gel elin amerikasına fak yu yea senin beyaz kıçını tekmeleyeceğim tarzı gubik kıyafetlerle takıl. klibinde kendi suratından çok zenci cıvırların etli kıçlarının sarsılışı gözüksün. bu ne be .
Sosyal ağlarda paylaş

GüLüorm bu işte cinayet cıkar falam diyen tipLere ya..

uLan öLe bi girersinki paran oLsa boşwersene sen bdne girerim sende girersin oda girer..Sırf eglencesine 1 şarkı dinnerim adamı öle cıkarım..Ama yok işte küfür ederim yok cinayet falam mauahah nereye yapıosn ya bi boşwer sen altındaki pisliği temizlemeyi öğren öle cinayet işle..

Long Live Metal Music!![signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

bide festivalin adı rock iimi. zaten bi suru tip var ben rock dinliyom heyoo ben metalciyim diyen tipler o festivale giderler abi.50 cent dinlerken headbang falan yaparlar off ki ne of dağlara taşlara. benim için tek festival vardi oda rtn ydi.gerci o bile saçmalıktan gecilmiodu ama neyse genede iidi[signature][hline]Müzik ruhun orgazmıdır
Aşık kelle

[Bu mesaj Schifo tarafından 02 Ağustos 2004 10:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu söylemiş olduğunu gerçekten kalıcı olabilecek ama benim sevmediğim "Sanatçı" bir insan yapıyor olsaydı girer verirdim, 50m da verirdim ama 50cent...

Nefretimi içime atıp ulan bari seven dinlesin deyip susup giderdim.[signature][hline]"Story of SadButcher"
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen arkamı döner olay mahalinden uzaklaşırım. "Hade bea ağbie girelim neoolceak" diyen ilk arkadaşıma üçlü kombo uygulamayı unutmam tabi. :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 02 Ağustos 2004 10:42 tarihinde demiş ki:
siz dalga geçio sunuz ama
50 Cent'in eskiden Black Metal Grubu varmış

adı da "666 Cent" miş!! O yüzden herif çok iyi brutal/scream vocal yapio...

abi yalandır o ya.bi arastırıyım google da falan...... haha hehe 666 cent diye anti hip hop şeysi varmış. neyse. araştırmaya devam ..... bulamadim abi.merak etim şimdi yaw. neyse bosverde onu adam gidip o festivalde black mi yapcak.kaç kişi dinner orda black.[signature][hline]Müzik ruhun orgazmıdır
Aşık kelle
Sosyal ağlarda paylaş

Evim bu kadar yakınsa camımı açar...
"Konseeeer bitince , açarım camııııı , fifti sentin anasının ........ııııııı" derim kaparım .
Bu arada küfür etmemiş sayılıorum dimi yani sansürledim sonuçta... Atılmam yani dimi ?[signature][hline]kafamı duvara vurmamın etkisiyle yere düştüm. kanayan kafama elimi götürdüm. mide bulantım gözlerimi karartıyordu.O SIRADA ; ...uyandım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 02 Ağustos 2004 12:05 tarihinde demiş ki:
yok yani bu tip gruplara küfrtemek caizdir bende size bide fetva:)

ehehehehe :D:D:D ...[signature][hline]kafamı duvara vurmamın etkisiyle yere düştüm. kanayan kafama elimi götürdüm. mide bulantım gözlerimi karartıyordu.O SIRADA ; ...uyandım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 02 Ağustos 2004 03:11 tarihinde demiş ki:
GüLüorm bu işte cinayet cıkar falam diyen tipLere ya..

uLan öLe bi girersinki paran oLsa boşwersene sen bdne girerim sende girersin oda girer..Sırf eglencesine 1 şarkı dinnerim adamı öle cıkarım..Ama yok işte küfür ederim yok cinayet falam mauahah nereye yapıosn ya bi boşwer sen altındaki pisliği temizlemeyi öğren öle cinayet işle..

Long Live Metal Music!!

iste tam aradigim dusunce bu saol kardes[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

o da sana diyecekki
yo yo!!! F*ck off man ! I will kick your pretty *ss!!![signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...