Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Antalya Buluşması ! (ARTIK KESIN OLSUN!!!)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

said:
wussy, 29 Temmuz 2004 20:05 tarihinde demiş ki:
sn hala ısıklardamısın abi?
git de senolla birol ''ABİLERİMİZ'' calsın btn telefonları ne kdr elektronik alet warsa ehuaheu
görürsün riski =)

ahh be fuslat ahhhhhh[signature][hline]Forum the bell tolls..
Chris Metcalf | Bury me deep inside your heart
Album - Blizz
Sosyal ağlarda paylaş

Erutan cım bak Ne erik toplamak için ağaca mağaca çıkılır .. nede ışıklara gidilir.. Gideriz Beach parka denize karşı birer bira söleriz muhabbet ederiz..

Gidip te ilk defa tanıştığın adam la ne ağaca çıkılır ne de denize gidilir.. Denize gittin mi şöle bi boğucan su atıcan türklük yaratıcan işte :P

Yeni tanıdığın adama yapılmaz.. sdfgsdfg Neyse gideriz beach e otururuz.. de 4 kişiyiz galiba antalyadan Nefr falan işi gücü var adamın[signature][hline]Forum the bell tolls..
Chris Metcalf | Bury me deep inside your heart
Album - Blizz
Sosyal ağlarda paylaş

abi Bitch park gideriz ozmn :)

erik :( istiyorum ama ben :(

napalım valla ben yeni eski tanımam :) D:D:D:D:D:[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

theBar ın sitesi budur. bahcesi geniş ve güzeldir. aynı zamanda o bahce yakın zamanda gerekli seyler subesinin açılıp, deli oyunların donecegi mekandır, şimdiden ısınınız ;)

biz gece 22.30 da çalıyoruz.. isteyen kalır dinler :)=
bahcede ağaç fln da var erutan ı salarız zıplar hoplar tırmanır, ne bileyim işte.. hiperaktif çocuk maşallah... bahcede perde var bi yandan da jackass seerederiz. olmadı ben size kukla oynatırım :p[signature][hline]smthng about sx&drt :: profocio hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de ben de! zaten istanbuldakine gidemedim. sinir oldum. Beni koyabilirsiniz listeye.[signature][hline]Warning! A nuke has been launched!
DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

The bar olursa gelemem arkadaşlar tasvip etmedigim ortamlar..önemli olan tanısmak rahat bir muhabet ortamı kurmak..Yani orda bangır bangır muzigin içinde

-selamlar ben eternal ehe hehe
- Heee ?!!?
- eternal..eternal..
- Abi cok ses var !?!
- oke

olmaz yani[signature][hline]eternal metcalf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...