Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vitamin hapları

StarAdam

Öne çıkan mesajlar

ehe doktor olduk bi de :)
bu soruyu da 2. kez cevapliyorum ama hadi; amino asit haplari da gereksiz. vucudunun ihtiyaci icin kullanacagi amino asit miktari bellidir, programina gore amino asidi yapar kullanir. sen sadece tavuk gibi faydali gidalarla beslenip dogal yoldan protein ihtiyacini karsilamiyorsan amino asit haplari alman gerekiyor. sen normal beslenirsen amino asit hapina gerek kalmaz.
ticari olaylar yani bunlar genellikle. hapa ilaca fazla guvenmeyin, adam gibi beslenin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi sallama onlar, 250 gr kas yapmak ne demek yahu iyiymis yani, sen oturup hap alacan hap kas yapacak ha :)

ehe estel burayi baska yerlerle karistirmissin sanirim, burasi bir `forum`, burada bilgi alisverisinde bulunulur, fikir alinir verilir, veya eglenilir. staj yapan var mi diyen kisi burdaki staj yapan insanlara yonelik anket duzenlemiyor, staj hakkinda bilgi almak istiyor, honoru olan var mi diyen arkadas da honoru olan insanlari merak ettiginden degil honor sarkisini bulmak istediginden oyle bir thread acmis. tipki bu arkadasin vitamin hapi kullanan forum kullanicilarini merak ettiginden degil vitamin haplarinin gerekliligi konusunda bilgi almak icin thread acmis olmasi gibi.
forum formatini kavramis olman lazim bence baya mesaj atmissin zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

vala ben çok sağlıklı beslendiğimi söyleyemem o yüzden günde bi tane supradin in çocuklar için olan bi tableti var.tadı da çilekli çok güzel çiğniyosun gidiyo boyle yavas yavas :) ben onlardan alıyorum günde bi tane atıstırma niyetine ehe :)) etki olayında gelince pek bi etki hissetmiyorum ama en azından geleceğe yönelik bir kaç tehditi azaltır heralde [hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)

[Bu mesaj Aegean tarafından 06 May 2003 21:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 06 May 2003 19:12 tarihinde demiş ki:
ay dark valla ben hap map kullanmıyorum ama bazı tipler var şu kadarı 250gr kas yapıyor die muhabbet ediyolar benim annem ablam falan hep sağlıkçı doktor bende iddia ediyodum olmaz die.
3 hap 250gr kas yapsa al 300 tane demi eheheh

yapiyor oyle haplar var. ama sonrasi da ona gore oluyor. ne sekil kalir ne semal.[hline]www.mizzah.com

[Bu mesaj unity100 tarafından 07 May 2003 02:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...