Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA sezon arası transfer, takas vs. topiği

jankis

Öne çıkan mesajlar

Birincisi Shaq istemezse o takımdan gönderilemez çünkü her ay ve yıl yapılan eyalet anketlerinde en sevilen(sebebi belli)ve kalması en çok istenen oyuncudur ki Shaq ında gitmek isteyeceğini sanmam çünkü ayda binlerce para döktüğü,köpeğinin bile muhtemelen hepimizinkinde fazla alana sahip olduğu ve sürekli yok orasını yapayım buraya bişe şuraya bi gül :P dediği bir malikenesi var:)
Kobe ise her fırsatta gitmek istediğini açıkladı zaten ama yuhlandığı zamanlar bunu unutmayın şu anda mahkemesi ilk başlardaki gibi gündemin birinci sırasında değil dolayısıyla karalama kampanyalarıda eskiye göre azalmış durumde,şunuda unutmyın LosAngeles ta Kobe için bir bağ teşkil ediyor Shaq kadar olmasada özellikle karısı çok sevdiğini söylüyomuş hep;bak seeeen:P[signature][hline]See Saw Die
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 10 Temmuz 2004 16:49 tarihinde demiş ki:
Birincisi Shaq istemezse o takımdan gönderilemez çünkü her ay ve yıl yapılan eyalet anketlerinde en sevilen(sebebi belli)ve kalması en çok istenen oyuncudur ki Shaq ında gitmek isteyeceğini sanmam çünkü ayda binlerce para döktüğü,köpeğinin bile muhtemelen hepimizinkinde fazla alana sahip olduğu ve sürekli yok orasını yapayım buraya bişe şuraya bi gül :P dediği bir malikenesi var:)

tabi shaq'ın o malikanesini satılığa çıkardığını söylersem şoke olursun. ol bakiim. hah şöööle =)[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

hedo için çok iyi oldu en azından kendini gösterebileceği bi takım.Herif hep önemli takımlarda pynamaktan kendi kimliğini ortaya koyamadı en azından orda ilk 5te 3 no. oynayacak..milli takım için de iyi olur..Memoya diyecek söz yok..Adam orda kral olacak inşallah..evlendi de bu gazla mvp fln olur:D[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Houston aslında Lakers karşısında tek durabilicek takımı oluşturdu belki ilk seneler birazuyum sorunu yaşıycaklar ama şöle düşünün kobe+shaq nasıl tutulamıyorsa yao+mcgrady'de böyle olucak Ondan sorrasını düşünün :D[signature][hline]Ya iyi tamamda Hepimiz Yalova Çocuğuyuz.
Ne gerek var kavgaya
Sosyal ağlarda paylaş

yok daha neler ...
yao kım shaq kım ...
t-mac kım kobe kım ...
t-mac bulursa kendını savunamayan bı adam kendınce sovunu yapar ama hıcbır zaman ama hıcbır zaman ne takım lıderı olabılır nede playoff larda takımını surukleyebılır ...
keza yao da elınden gelenı yapar ama kapasıtesıde olayı da sınırlı bı adam ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

All star olayı biraz karışık açıkçası.Yao hariç ki sebebi belli başka hiçbir oyuncu ilk yılında falan all star olamaz eğer oynadığı eyaletin insanları kendisini çok sevimiyorsa!
Açıkçası benim düşüncem şöyle;eğer Hido geçen sezondan daha iyi bir sezon geçirebilirse çok tutulur çünkü hiçbir Amerikalı 3 ya da 4 numara oyuncusu (dolasıyla zenci iyi zıplayan ve daha çok şova yönelik) bir koçun verdiği taktikleri tam anlamıyla yapamıyor bu daha çok Avrupalı basketçilere mahsus bir özellik ama allstar olma olayı tamamen sevgiye bağlı.
(tabi bide şova ama Hido nun böyle bir şansı olmadığına göre:)[signature][hline]See Saw Die
Sosyal ağlarda paylaş

all-star sadece şova yönelik dersek yanlış olur
nitekim bkz. stojakovic

adam geçen seneki maçı resmen tüketti oynadığı zamanlarda

hedo da kendini geliştirirse bi stoja olup bol bol küfür yer belki all-star maçında ahhaa[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

nba.com dan
"The big man got his wish. So did the Heat and their fans. In a trade for the ages, Miami acquired Shaquille O'Neal from the Lakers on Wednesday for Lamar Odom, Caron Butler, Brian Grant and a future first-round draft pick"

yanı shaq amcamız artık miami heat için ter dokecek karşılık olarak lakersa for Lamar Odom, Caron Butler, Brian Grant ve gelecekteki ilk-round draft hakkını vermıs mıamı ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

Brent Barry Spurs'de, Kenyon Nuggets da. Bu iki takım benim dogudaki favorim olacaklar. Jazz tabi gonlumuzun sampiyonu.
Florida eyaletıne yıldız yagıyor...[signature][hline]Öyle bir dem ki ruhum,
Hiç olmayayım derken,
Meğer hep olmusum.
Kelam edip dertlesirken nağmelerle
Sana da sebep olmuşum
Ben seni anlattım var sen bak gerisine
Simdi git ruhum yolun açık olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

vlade divac lakers da zuahah shaq ın yerine divac gerçi daha iyisine zor alırlardı ama...[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...