Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Crime

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

ya bu oyunu hiç oynayan yok mu? :)

Ben GTA dan fazla hoşlanmayan biri olarak,bunu bayağı beyendim..Bir tek araçlar patlamıyor...

Süper olaylar var :] Karmalı Polis olayı çok hoş uymuş..

Deneyenler yazsın,denemeyenler oyunu MUTLAKA alsın,denesin :][signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben pek beğenmedim.
Karma falan var da karma anlayışı biraz garip.
Oyunda ilerledikçe yeni yetenekler alınıyor ya, onlardan biri de şu (adını unuttum):
Kafadan vurunca direk öldürmek ve bacağa vurunca etkisiz hale getirmek. (Evet, gerçekten de büyük yetenek)
Kafadan vurursanız kötü polis, bacağından vurursanız iyi polis oluyorsunuz. Çok saçma değil.
Ama, sokakta kavga çıkıyor, siz kelepçe yerine silah çekiyorsunuz "hüleayn!" diyip tetiği çekiyorsunuz, bacağına nişan aldıysanız iyi polis oluyorsunuz. :)
Sonra bazı bölümlerde sessiz sessiz gidiyorsunuz (kasıntı), adamların arkasından yaklaşınca 2 seçeneğiniz var, ya kafasını kırıyorsunuzi ya da enseye vurup bayıltıyorsunuz. Mantıklı ama sizin için sadece tek tuş farkediyor. Hani prensip, hani fedakarlık? :-)

Ayrıca çok fazla klişe replik var.
"You're off the case!" ve "This time, it's personal!" kaynıyor ortalık.[signature][hline]Turuncu. Çünkü o, Çokonat'ımın rengi.
Sosyal ağlarda paylaş

kontrollerinin aşırı kasış olduunu da ekleyelim:) ben beceremiyorum nişan almayı mesela, bunun yüzünden birini kovalarken genelde adam benim arabayla kaçıyo ve ben gıcık olarak oyunu siliyorum. (sineklik&parmaklık olmasa pencereden atacam o derece)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...