Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Retri Pala / Tips are welcome

HolyRaider

Öne çıkan mesajlar

arkadaşın retri palasıyla oynuyorum birkaçgündür
wowpopulardaki glyphleri ve talentı kullanıyorum.

fakat şöyle bir problemim var, manam bitiyor divine plea açıyorum elimden geldiği kadar. bunun çözümü nedir?

seal of command açık, mavi renkli judgementı kullanıyorum light dğeilde öbürü işte muhtemelen wisdomdır fasdas

bi de genel olarak cycle mycle varsa onları da yazabilirseniz über olur
Sosyal ağlarda paylaş

Ohhh herkes üşüşmüş gene.

OOM olmanın tek sebebi yanlış cycle. Özellikle 5mende isen dungeon için felan judgement cooldownu bittiğinde diğer skilleri atmış olacak şekilde ayarla. Eğer yapamassanda skill atmayı bırak ve judgementi tekrar atıp cycle a devam et. Bu şekilde mana problemi çekmessin. Ha bu arada plea mana dipken kullanma. Onunda cooldownunu ayaralyıp %50 ve altında kullanman yararına olur.
Sosyal ağlarda paylaş

seal of command artık sürekli procluyo bu arada eskiden belli bi şansla procluyodu seal of blood kalktıktan sonra seal of command ı sürekli proclar hale getirdiler hatta 2 moba birden vuruyor o yüzden trash temizlemede en iyi seal bence.. boss figtlarda seal of corruption kadar işlevsel değil tabi.. ancak burst yapmasınlar diye stundaki kişilere yada moblara judgament critlemiyor o sadece seal of rightesounessda oluyo artık.. o yüzden trash te seal of command boss fightlarda seal of corruption pvp de de seal of righteousness kullanıor retriler.. glyphler oynayacağın yere göre değişiyor ancak pve için seal of command glyphi almak pek mantıklı değil.. boss fightlar için yanına mana pot alsan yeter sıfırı görünce basarsın fullüyo nerdeyse zaten pot pek sorun çekmezsin mana bitince de onun yerine daha damage e yönelik glyphler alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...