Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nokia e72

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Ben 2-3 hafta önce aldım, 3-4 gün kullanıp geri verdim. Mail for Exchange sync işleri çok aksıyordu, yazılımsal bir sorun olmasına rağmen 2-3 versiyondur düzeltmemişler, forumlarda gördüm. Ayrıca hatsız tercihte WLAN bağlantısı kuramıyordu, o belki benimkine özel bir problemdir bilemiyorum.

Sonuç olarak memnun kalmadım ama, alma sebebim %80 anlık mail alıp göndermekti çünkü. Bu saatten sonra da E71 almak istemedim, bari param cebimde kalsın biraz ucuz olsun diye E63 aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
benim de almam lazim bi tane buna benzer bi$ey.

ama e72 mi dogru tercih bilmiyorum. blackberry sevmiyorum acikcasi. mail for exchange kullanmayacagim ama gmail ile senkrona ihtiyacim var 10-20 dakkada bir.

pili uzun gitsin 3g kullanmayacagim zaten. 12 saat konu$ma diyolar dogru mu?

kronik sorunlari var mi bu aletin? plastik ergonomi sorunlari var mi, orasindan burasindan i$ik siziyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

bis uzerinden gmail kullanmak icin para odeme fikrinin hicbir mantigi olmadigi ve e71 in sifirinin 700, e72nin sifirinin ise 750 lira olmasindan dolayi, bundan aldim. $ansa daha dun yeni guncelleme cikmi$, bazi buglari duzeltmi$ler. Ho$ $u ana kadar access point priority di$inda bir buga rastlamadim.

5800imi kiz arkada$ima verdim, pek gormek istemiyorum kendisini. asker cezasi gibi oldu ama oyle.

hizli geldi baya. pili de ma$allah dedirtcek cinsten. ba$li ba$ina sebebim oldu.

almiycam dedigim halde gidip yine nokia almam cok ilginc oldu. cunku lanet olsun, bunca buga ragmen yine de E serisi gibisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bis uzerinden gmail kullanmak icin para odeme fikrinin hicbir mantigi olmadigi ve e71 in sifirinin 700, e72nin sifirinin ise 750 lira olmasindan dolayi, bundan aldim. $ansa daha dun yeni guncelleme cikmi$, bazi buglari duzeltmi$ler. Ho$ $u ana kadar access point priority di$inda bir buga rastlamadim.

5800imi kiz arkada$ima verdim, pek gormek istemiyorum kendisini. asker cezasi gibi oldu ama oyle.

hizli geldi baya. pili de ma$allah dedirtcek cinsten. ba$li ba$ina sebebim oldu.

almiycam dedigim halde gidip yine nokia almam cok ilginc oldu. cunku lanet olsun, bunca buga ragmen yine de E serisi gibisi yok.

abi lol
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Telefonun menüsünde dil seçeneğininin yanısıra tuşların dizilimini farklı dillerin klavyelerine göre değiştirmek opsiyonu var mı?

Tahminim olmadığı yönünde çünkü farklı klavye düzenlerinde işaretlerin yerleri de değişebiliyor. Böyle kullanıcının kafasını karıştıracak şeylere de Nokia küfür yemek korkusundan girmemiştir diye düşündüm.

edit: ancak aklıma geldi de user guide'a baktım. Writing language değiştirme seçeneği varmış. Yani Türkiye'den Türkçe bir klavye alsam hiç firmware ile falan oynama yapmadan gayet güzel Türkçe karakter kullanabilmeyi umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

hardwarede turkce klavye secenegi yok ki? boyle noktalama ısaretlerine uzun basınca ç,ş,ı,ğ felan yapıyo.

var abi.. ben ozellikle ingilizceye cevirdim benimki turkceydi..

baska diller dizilislerde yapabiliorsunuz btw.

ben e72 imden cok memnundum, baska sebeplerden oturu satmam gerekiyor, satiyorum simdi.. :)
param olunca yine e72 gibi bi ceptel alcam.. millet cektigim videolari pro cihaz saniyordu yaw :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...