Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allah autocreate komutunu bi kenara bıraksın artık

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

tabi abi. senelerdir yarat yarat nereye kadar. o da otomatik pilota aldı zaar. amma gel gör hal böyle olunca da insan artıkları çıkıyor ortaya, hemide gırla. varoluş sebebi olmayan, oturup iki dakka "napıyom lan ben?" diye düşünse mavi ekran verecek olan insanlar...

ikinci öğretim olabilirsin, tamam. fakat bu senin koca apartmanda gecenin 4'ünde hayvanlar gibi bağırıp-gülmeni, öküzlük yapmanı, insanlıktan çıkmanı mı gerektirir? it. insan önce insan olduğunun bilincinde olmalı. beyin karanlık devirde kalınca olmuyor işte. dışardan gören; sanki savaştan galip çıkmışlar, ellerinde at eti alevin etrafında zafer dansı yapıyorlar zanneder. moğol mongollar. hayır sorsan bide istanbullu bunlar. tabi ebeveynlerde de var abi. çocuk yetiştirmek ayrı bişey, çocuk s.çıp bırakmak ayrı bişey. sinirden kalktım resmen. 2 saat önce uyandım, 2 saattirde uyumaya çalışıyorum. kulağım ishal oldu bildiğin.

allahım yeter slacklediğin. /follow pls.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi bu deişebilen bişi..bazı hayvanlara göre de sabahın 4 ünde kendi evimde konuşmak veya ders çalışmak yasak..konuşma sesime uyanıolarmış geceleri zıplıyolarmış yataklarından.. artistlik yapmayın diyerek sabahın 4 ünde kapıya gelen hayvanda dövülür mesela

ders çalışıyorm dersssssssssssssssssss o sese kimse uyanmazz..dedikodu çıkarma sitede
Sosyal ağlarda paylaş

sdeceokuyangenç said:

tabi bu deişebilen bişi..bazı hayvanlara göre de sabahın 4 ünde kendi evimde konuşmak veya ders çalışmak yasak..konuşma sesime uyanıolarmış geceleri zıplıyolarmış yataklarından.. artistlik yapmayın diyerek sabahın 4 ünde kapıya gelen hayvanda dövülür mesela

ders çalışıyorm dersssssssssssssssssss o sese kimse uyanmazz..dedikodu çıkarma sitede

duvarlarınız 1 mm falan mı, nasıl oluyor o iş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...